Sunnuntai 21.10.2018

Varauskalenteri  
Su 21.10. - La 27.10.     Edellinen vko  2018-10-21  Seuraava vko 
        

p = perustaso, k = keskitaso, j = jatkotaso


Su
21.10.2018
Ma
22.10.2018
Ti
23.10.2018
Ke
24.10.2018
To
25.10.2018
Pe
26.10.2018
La
27.10.2018
12:00-14:30 (Sali2)
Pilatestartti
Rita Härkin
Ilmoittaudu
08:00-09:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Emma Vilo
Ilmoittaudu
07:00-08:00 (Sali2)
Pilates (p)
Mika Lehto
Ilmoittaudu
07:00-08:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Maija Paulamäki
Täynnä
07:30-08:30 (Sali3)
SlowFlow jooga
Outi Huovinen
Lisätiedot
Ilmoittaudu
07:00-08:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Johanna Francis
Lisätiedot
Ilmoittaudu
(varasijalle)
10:00-11:00 (Sali2)
Pilates (k)
Nina Pastel
Ilmoittaudu
14:00-16:00 (Sali1)
Laitestartti
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
09:30-10:30 (Sali1)
Laitekuntoutus
Minna Schauman-Ek
Ilmoittaudu
08:00-09:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Hely Järvinen
Ilmoittaudu
(varasijalle)
08:00-09:00 (Sali1)
Pilates-laite (p/k)
Emma Vilo
Ilmoittaudu
08:00-09:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
08:00-09:00 (Sali1)
Reformer ENG (p/k)
Johanna Francis
Lisätiedot
Ilmoittaudu
11:15-12:15 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Nina Pastel
Ilmoittaudu
16:30-17:30 (Sali1)
Pilates-laite (k/j)
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
(varasijalle)
11:00-12:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
(varasijalle)
09:30-10:30 (Sali2)
Spiraalistabilaatio
Hely Järvinen
Ilmoittaudu
10:00-13:00 (Sali2)
Pilates from the Wings
Jennifer Stacey
Lisätiedot
Ilmoittaudu
10:00-11:00 (Sali2)
Kuntoutus Pilates
Minna Schauman-Ek
Ilmoittaudu
10:00-11:00 (Sali2)
Genen kehonhallinta
Marianne Järvinen
Ilmoittaudu
11:30-12:45 (Sali2)
Venyttely 75
Laura Tohmo
Ilmoittaudu
16:30-17:30 (Sali2)
Spiraalistabilaatio
Terhi Pursiainen
Ilmoittaudu
12:15-13:15 (Sali2)
Pilates (k)
Minna Määttä
Lisätiedot
Ilmoittaudu
10:00-11:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
(varasijalle)
11:00-12:00 (Sali3)
Pilates (p)
Sijainen
Lisätiedot
Ilmoittaudu
(varasijalle)
11:00-12:00 (Sali1)
Springboard
Nina Pastel
Lisätiedot
Ilmoittaudu
11:00-12:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Emma Vilo
Ilmoittaudu
(varasijalle)
12:30-13:30 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Nina Pastel
Ilmoittaudu
17:45-18:45 (Sali3)
Flow jooga
Marianne Järvinen
Ilmoittaudu
13:00-14:00 (Sali1)
Pro-laite
Maija Paulamäki
Ilmoittaudu
11:00-12:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
(varasijalle)
11:15-12:15 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Saija Tesolin
Ilmoittaudu
(varasijalle)
11:30-12:30 (Sali2)
Pilates (p)
Riina Marttinen
Lisätiedot
Ilmoittaudu
11:30-12:30 (Sali2)
Pilates (p)
Rita Härkin
Lisätiedot
Ilmoittaudu
 
17:45-18:45 (Sali2)
Klassinen repertuaari (j)
Ulla Mannila
Lisätiedot
Ilmoittaudu
15:15-16:15 (Sali2)
Pilates selkäryhmä
Jari-Pekka Keurulainen
Lisätiedot
Ilmoittaudu
11:00-12:00 (Sali2)
Pilates (k)
Nina Pastel
Lisätiedot
Ilmoittaudu
12:30-13:30 (Sali3)
Spiraalistabilaatio
Terhi Pursiainen
Ilmoittaudu
12:15-13:15 (Sali1)
Reformer ENG/FIN
Nina Pastel
Ilmoittaudu
(varasijalle)
16:30-17:30 (Sali1)
Pilates-laite (k/j)
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
(varasijalle)
 
18:00-19:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Kaisa Pekkala
Ilmoittaudu
16:30-17:30 (Sali1)
Springboard
Marianne Järvinen
Lisätiedot
Ilmoittaudu
13:00-16:00 (Sali1)
Classic Reformer Workshop
Jennifer Stacey
Lisätiedot
Ilmoittaudu
14:00-15:00 (Sali1)
Reformer ENG (p)
Johanna Francis
Lisätiedot
Ilmoittaudu
15:15-16:15 (Sali2)
Pilates selkäryhmä
Ulla Mannila
Lisätiedot
Ilmoittaudu
16:30-17:30 (Sali2)
Pilates (p)
Johanna Ilmoniemi
Ilmoittaudu
 
 17:00-18:00 (Sali2)
Pilates (p/k)
Rita Härkin
Ilmoittaudu
16:30-17:30 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
(varasijalle)
14:00-17:00 (Sali2)
Classic Pilates Mat Workshop
Jennifer Stacey
Lisätiedot
Ilmoittaudu
16:30-17:30 (Sali2)
Pilates (j)
Nina Pastel
Ilmoittaudu
17:35-18:50 (Sali2)
Pilates & Venyttely
Ulla Mannila
Ilmoittaudu
 
 17:30-18:30 (Sali3)
Lämpövenyttely
Terhi Pursiainen
Ilmoittaudu
16:30-17:30 (Sali2)
Pilates Mat Class Basic
Jennifer Stacey
Lisätiedot
Ilmoittaudu
16:45-17:45 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Nina Pastel
Ilmoittaudu
17:00-18:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Riina Marttinen
Ilmoittaudu
  
 17:40-18:40 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Marianne Järvinen
Ilmoittaudu
17:35-18:35 (Sali3)
Pilates (k)
Mika Lehto
Ilmoittaudu
17:30-18:30 (Sali2)
Gems from the Pilates Elders
Jennifer Stacey
Lisätiedot
Ilmoittaudu
17:15-18:15 (Sali3)
Pilates (p)
Terhi Pursiainen
Lisätiedot
Ilmoittaudu
  
 18:15-19:15 (Sali2)
Pilates (k/j)
Rita Härkin
Ilmoittaudu
17:45-18:45 (Sali1)
Pilates-laite (p/k)
Susanna Aho
Ilmoittaudu
18:00-19:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Riina Marttinen
Ilmoittaudu
18:15-19:15 (Sali1)
Pilates-laite (p/k)
Marianne Järvinen
Ilmoittaudu
  
 18:45-19:45 (Sali1)
Pilates-laite (p/k)
Marianne Järvinen
Ilmoittaudu
17:45-18:45 (Sali2)
Pilates Mat Class Intermediate
Jennifer Stacey
Lisätiedot
Ilmoittaudu
18:00-19:15 (Sali3)
Pilates & Venyttely
Nina Pastel
Ilmoittaudu
   
  19:00-20:00 (Sali2)
Classic Pilates Mat Class
Jennifer Stacey
Lisätiedot
Ilmoittaudu
    
  19:15-20:15 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Kaisa Pekkala
Ilmoittaudu