Siirrymme uuteen varausjärjestelmään. Tämä järjestelmä poistuu käytöstä 14.12.2018 klo 8 alkaen. Lue tiedote!
Torstai 13.12.2018

Varauskalenteri  
La 13.01. - Pe 19.01.     Edellinen vko  2018-12-13  Seuraava vko 
        

p = perustaso, k = keskitaso, j = jatkotaso


La
13.01.2018
Su
14.01.2018
Ma
15.01.2018
Ti
16.01.2018
Ke
17.01.2018
To
18.01.2018
Pe
19.01.2018
10:00-11:00 (Sali2)
Pilates (k)
Nina Pastel
12:00-14:30 (Sali2)
Pilatestartti
Rita Härkin
Lisätiedot
08:00-09:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Emma Vilo
08:15-09:15 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Hely Järvinen
08:00-09:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Emma Vilo
10:00-11:00 (Sali3)
Kuntoutus Pilates
Minna Schauman-Ek
07:00-08:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Sanna Heikkilä
Lisätiedot
11:15-12:15 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Nina Pastel
16:30-17:30 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Ulla Mannila
09:30-10:30 (Sali1)
Laitekuntoutus
Minna Schauman-Ek
09:30-10:30 (Sali2)
Spiraalistabilaatio
Hely Järvinen
11:00-12:00 (Sali2)
Pilates (p)
Ulla Mannila
Lisätiedot
11:30-12:30 (Sali3)
Pilates (p)
Riina Marttinen
Lisätiedot
10:00-11:00 (Sali3)
Genen pilates
Jari-Pekka Keurulainen
11:30-12:45 (Sali2)
Venyttely 75
Kaisa Suomalainen
17:45-18:45 (Sali3)
Klassinen repertuaari
Ulla Mannila
11:00-12:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Emma Vilo
11:00-12:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Ulla Mannila
11:15-12:15 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Hely Järvinen
12:00-13:00 (Sali1)
Reformer ENG/FIN
Nina Pastel
11:00-12:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Emma Vilo
12:00-13:00 (Sali3)
Pilates (p)
Susanna Aho
 12:15-13:15 (Sali2)
Pilates (k)
Sara Hirn
11:00-12:00 (Sali2)
Pilates (k)
Marianne Järvinen
16:45-17:45 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Nina Pastel
15:15-16:15 (Sali3)
Pilates selkäryhmä
Jari-Pekka Keurulainen
11:30-12:30 (Sali3)
Pilates (p)
Rita Härkin
13:00-14:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Nina Pastel
 15:15-16:15 (Sali2)
Pilates selkäryhmä
Ulla Mannila
Lisätiedot
16:30-17:30 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Ulla Mannila
17:45-19:00 (Sali3)
Pilates&Venyttely
Nina Pastel
16:30-17:30 (Sali2)
Pilates (j)
Jarmo Ahonen
Lisätiedot
16:15-17:15 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Marianne Järvinen
  16:30-17:30 (Sali1)
Springboard
Sara Hirn
16:30-17:30 (Sali3)
Pilates selkäryhmä
Mika Lehto
18:00-19:00 (Sali1)
Pilates-laite (k)
Riina Marttinen
16:45-17:45 (Sali3)
Pilates (p)
Marianne Järvinen
Lisätiedot
16:30-17:30 (Sali2)
Pilates (p)
Johanna Ilmoniemi
Lisätiedot
  17:00-18:00 (Sali2)
Pilates (p/k)
Rita Härkin
17:30-18:30 (Sali2)
Pilates (k)
Mika Lehto
18:15-20:15 (Sali2)
Spiraalistabilaatio workshop 6
Tuula Schoultz
Lisätiedot
17:00-18:00 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Riina Marttinen
17:35-18:50 (Sali2)
Pilates & Venyttely
Outi Huovinen
  17:30-18:30 (Sali3)
Lämpövenyttely
Sanna Yrjänheikki
18:00-19:00 (Sali3)
Pilates (p)
Kaisa Pekkala
 18:00-19:00 (Sali2)
Spiraalistabilaatio
Marianne Järvinen
 
  17:40-18:40 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Sara Hirn
19:15-20:15 (Sali1)
Pilates-laite (p)
Kaisa Pekkala
   
  18:15-19:15 (Sali2)
Pilates (k/j)
Rita Härkin