TVS-Tennis

 
 

Valmennusryhmät (07.01.2019 - 31.05.2019)

Maanantai


Ma 16:00-17:00
K7 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Buoro L.
Haanpää H.
Heikkinen S.
Kirsiaro S.
Suominen R.

Ma 17:00-18:00
K8 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Borg M.
Lahtonen M.
Lund C.
Rantanen A.

Ma 15:00-16:00
K9 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Heikkilä J.
Hummelin M.
Peda E.
Pikkarainen H.

Ma 13:00-15:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Alanne I.
Hakala A.
Kolari E.
Lehtinen N.
Leivo L.
Niemenmaa K.
Nordström A.
Nordström O.
Paloposki I.
Peuramäki P.
Pikkarainen H.
Sourander A.
Suvanto O.
Vaskuri V.
Vaskuri V.

Ma 17:00-18:30
K7 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Elenius O.
Mattila K.
Saksa O.
Terho A.

Ma 18:00-19:00
K8 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kangassalo K.
Salonen S.
Tikkanen T.
Uuttu J.
Virtanen T.

Ma 16:00-17:00
K9 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kauppinen E.
Koli O.
Laaksonen M.
Suvanto O.
Uotinen M.

Ma 15:00-16:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Iirola A.
Juntunen T.
Kuusisto T.

Ma 18:30-20:00
K7 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kantola V.
Laaksonen A.
Turpeinen E.
Vuorema E.
 
Ma 19:00-20:00
K9 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Huhtasalo S.
Mikone M.
Vahtila I.
Vihanto A.

Ma 16:00-17:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kolari P.
Krook M.
Laasola E.
Nömmik K.
Peda E.

Ma 20:00-21:00
K7 (Hankku)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Laitinen R.
Westerlund E.
 
Ma 20:00-21:00
K9 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Lompolo P.
Pöyry T.
Riipinen J.
Siimesvaara M.
Vittori P.

Ma 17:00-18:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Alanen H.
Fugleberg P.
Laaksonen P.
Lönnqvist M.
Malmberg M.
Sahonen E.
   
Ma 18:00-19:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Malmberg S.
Marttila N.
Niinimäki M.
Rissanen H.
   
Ma 19:00-20:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Hellström-Aaltonen A.
Inkinen O.
Nurmi H.
Packalen A.
   
Ma 20:00-21:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Anttonen T.
Bulatov K.
Hautamäki J.
Tuominen A.

Tiistai


Ti 15:00-16:30
K3 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Elenius O.
Järvinen O.
Mattila K.

Ti 16:30-17:30
K4 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Heikkilä A.
Herhi E.
Laaksonen P.
Salomäki A.

Ti 15:00-16:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Heikkilä J.
Hummelin M.
Pikkarainen H.
Vaskuri V.
Aamutennis
Ti 09:00-10:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Aarnio K.
Kantola K.
Mikola M.
Salminen S.

Ti 16:30-18:00
K3 (Henkka)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

SM-Liiga N.

Ti 17:30-18:30
K4 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Jyrkkiö S.
Kallio I.
Lehto J.
Mikkola P.

Ti 16:00-17:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Nikulin H.
Raikisto K.
Varjo A.
Weckman K.

Ti 11:00-13:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Auranen A.
Korte-Mattila T.
Laaksonen S.
Rintanen L.
Siren M.
Skaffari-Multala M.

Ti 18:00-19:30
K3 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kantola V.
Vuorema E.

Ti 18:30-19:30
K4 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Isotalo E.
Leivo H.
Vihanto A.
Ylitalo K.

Ti 17:00-18:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Aho A.
Ali-Keskikylä A.
Laine A.
Sairinen H.

Ti 13:00-15:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Alanne I.
Hakala A.
Kolari E.
Lehtinen N.
Leivo L.
Niemenmaa K.
Nordström A.
Nordström O.
Paloposki I.
Peuramäki P.
Pikkarainen H.
Sourander A.
Suvanto O.
Vaskuri V.
Vaskuri V.
  
Ti 18:00-19:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Juvonen S.
Korkiavuori M.
Kurikka K.
Perijäinen M.

Ti 15:00-16:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Haanpää H.
Heinonen R.
Kauppinen E.
Suvanto O.
  
Ti 19:00-20:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Larila T.
Rinta-Jouppi L.
Suvanto U.
Ylipulli M.

Ti 16:00-17:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Nömmik K.
Päkkilä O.
Salomäki E.
  
Ti 20:00-21:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Borchers J.
Lehtonen J.
Marttila M.
Uusikartano J.
 

Keskiviikko


Ke 16:30-18:00
K3 (Hankku)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kaskenviita R.
Kuntsi T.
Remes K.
Äyräs M.

Ke 15:30-16:30
K4 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Björkroth A.
Karvonen O.
Kirsiaro S.
Koli O.
Kuusisto T.
Lampi F.

Ke 15:00-16:00
K9 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Jalava J.
Sucksdorff E.
Sucksdorff K.
Sucksdorff R.
Vittori Valta O.

Ke 11:30-13:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Ilola T.
Tahkoniemi T.
Winberg K.

Ke 18:00-19:30
K3 (Hankku)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Laaksonen A.
Vuorema E.

Ke 16:30-17:30
K4 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Krook M.
Laaksonen K.
Marttila N.
Päkkilä O.
Reivonen S.

Ke 16:00-17:00
K9 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Ercanbrack S.
Hovinmäki N.
Kautto S.
Källi P.

Ke 13:00-15:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Alanne I.
Hakala A.
Kolari E.
Lehtinen N.
Leivo L.
Niemenmaa K.
Nordström A.
Nordström O.
Paloposki I.
Peuramäki P.
Pikkarainen H.
Sourander A.
Suvanto O.
Vaskuri V.
Vaskuri V.
 
Ke 17:30-18:30
K4 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Isotalo E.
Schroderus L.
Suvanto U.
Tuominen A.

Ke 17:00-18:00
K9 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Ekholm H.
Laitinen R.
Lekka-Salojärvi H.
Turunen T.

Ke 15:00-16:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Falso M.
Haavisto S.
Hurme E.
Niittymäki A.
Rantaeskola J.
 
Ke 18:30-19:30
K4 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Bulatov K.
Keskitalo P.
Rautaheimo P.
Vehmanen J.

Ke 18:00-19:00
K9 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Majaniemi T.
Saarinen N.
Tahkoniemi K.
Ylitalo K.

Ke 16:00-17:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Immonen S.
Karimäki O.
Kujala O.
Polojärvi S.
Rizk B.
Räisänen S.
Salminen E.

Torstai


To 15:30-17:00
K3 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Laaksonen K.
Peda E.
Sucksdorf A.

To 15:30-17:00
K4 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Elenius O.
Saksa O.
Terho A.

To 17:30-18:30
K6 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Anttila A.
Boelen M.
Hintikka E.
Palmulaakso J.
Valkila S.

To 15:00-16:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Heikkinen S.
Kulovaara A.
Lautkankare K.
Pakarinen S.
Salojärvi O.
Vaskuri V.

To 09:00-10:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Hellesuo M.
Jalava J.
Jeromaa-Alho J.
Korte-Mattila T.

To 17:00-18:30
K3 (Hankku)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Bulatov K.
Vihanto A.
Vähämurto L.

To 17:00-19:00
K4 (Henkka)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

SM-Liiga N.
 
To 16:00-17:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Junger A.
Laasola E.
Reivonen S.
Ruuskanen V.
Väisänen L.

To 13:00-15:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Alanne I.
Hakala A.
Kolari E.
Lehtinen N.
Leivo L.
Niemenmaa K.
Nordström A.
Nordström O.
Paloposki I.
Peuramäki P.
Pikkarainen H.
Sourander A.
Suvanto O.
Vaskuri V.
Vaskuri V.

To 18:30-19:30
K3 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Alho V.
Holmström T.
Laine O.
Mäntylä O.
Ruhtinas M.
Söderström S.

To 19:00-20:30
K4 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kantola V.
Laaksonen A.
 
To 17:00-18:30
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Littunen H.
Malmberg S.
Nuotio J.
Ventelä S.

To 15:00-16:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Elomäki J.
Härkönen S.
Iirola A.
Juntunen T.
Lehto J.
Orava J.

To 19:30-20:30
K3 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Hämäläinen K.
Nurmi J.
Saarinen N.
Salonen H.
  
To 18:30-20:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Eloranta T.
Koivukoski S.
Nikulin H.
Weckman K.
 

Perjantai


Pe 16:30-17:30
K1 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Laakso N.
Lahdenperä L.
Lehtovirta T.
Ratia V.
Viherkoski I.

Pe 14:00-15:00
K9 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Peda E.

Pe 13:00-15:00
K10 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Alanne I.
Hakala A.
Kolari E.
Lehtinen N.
Leivo L.
Niemenmaa K.
Nordström A.
Nordström O.
Paloposki I.
Peuramäki P.
Pikkarainen H.
Sourander A.
Suvanto O.
Vaskuri V.
Vaskuri V.

Pe 17:30-18:30
K1 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Alitupa O.
Falso M.
Kajala K.
Markkula O.
Remes H.

Pe 15:00-16:00
K9 (Janne)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kolari P.
Lahtonen M.
Peda E.
Päkkilä O.

Pe 15:00-16:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Ailio A.
Källström A.
Laaksonen L.
Laaksonen V.
Ojala V.
Seppälä E.

Pe 18:30-19:30
K1 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Hummelin J.
Lundberg R.
Luntamo S.
Remes J.
Rizk B.
Varjonen F.
 
Pe 16:00-17:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Koivukoski S.
Turpeinen E.
Weckman K.

Pe 19:30-21:00
K1 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Malaska S.
Salminen A.
Santala N.
Vepsäläinen M.
 
Pe 17:00-18:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Aaltonen A.
Eloranta T.
Nikulin H.
Varjo A.
  
Pe 18:00-19:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Anttonen T.
Isojärvi J.
Korpisalo M.
Kujala M.
  
Pe 19:00-20:00
K10 (Hanssi)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Hiltunen M.
Joao K.
Malmberg S.
Marttila N.

Lauantai


La 11:00-12:00
K9 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Huhtala E.
Lund C.
Salmi J.
Uotinen M.

La 12:00-13:00
K9 (Jani)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Auvinen U.
Salmi A.
Salmi R.
Soini S.
Varjonen F.

La 14:00-15:00
K9 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Kujala O.
Markkula O.
Rantaeskola J.
Räisänen S.
Salminen E.

La 15:00-16:00
K9 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Carlan E.
Heikkilä E.
Hurme O.
Laaksonen M.
Lehtonen S.
Malkamäki V.
Mäkinen E.
Nevari A.
Nisonen J.
Puntti A.
Puntti O.
Rannikko H.
Rantanen L.
Salonen E.
Salonen L.

La 16:00-17:00
K9 (VV)

Kesto 07.01.2019-31.05.2019

Anttinen L.
Ketola E.
Löytänä L.
Rinne J.
Välilä H.


Valmentajat
HankkuHangasluoma, Matti
HanssiLehto, Hans
HenkkaJohansen, Henrik
JaniLaaksonen, Jani
JanneOjala, Janne
VVValmentaja, Valm