Valmennusryhmät Takaisin
 Smash-Helsinki aikuisvalmennus
Su 02.06.2019


Maanantai


Ma 06:30-08:00 K4 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Holm Niina
Miikkulainen Mea
Nystedt Hanne
Saarinen Johanna

Ma 07:30-09:00 K5 (JN)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kautovaara Katri
Keski-Opas Kalle
Lagerlöf Laura
Vento Kari

Ma 07:30-09:00 K6 (JN)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kolppanen Pekka
Marjamäki Minna
Mäkinen Jouni
Tanska Annika

Ma 08:00-09:30 K4 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kasymova Nigina
Koivisto Leena
Lehtimäki Paula
Währn Nina

Ma 09:30-11:00 K4 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hautakangas Ari
Hautakangas Kristiina
Junkkari Hannele
Karjalainen Anna

Ma 10:00-11:30 K9 (PK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eskola Jukka
Kannaste Jussi
Karjalainen Mikko
Mäkynen Teppo

Ma 16:30-17:30 K7 (LB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Forstén Wivi
Pöyry Marjo
Siltala Eva
Strellman Urpu

Ma 17:00-18:00 K13 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aholuoto Riitta
Blom Kristina
Malm Kristina
Rautio Minna

Ma 17:30-18:30 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Bischoff Nina
Kasanko-Ahishali Minna
Korpikuusi Anna
Pölönen Merja

Ma 18:00-19:00 K13 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Leinonen Marika
Mckee-Kärkkäinen Emma
Närvänen Janne
Yli-Viikari Tytti

Ma 18:00-19:30 K12 (PS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Karttunen Marja
Karttunen Petteri
Mäenpää Kai
Vartia Esko

Ma 18:00-19:30 K9 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aalto Leena
Fredriksson-Ahomaa Maria
Kemppainen Tatja
Koskimies Sini

Ma 19:00-20:30 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Clusius Mari
Huuki Päivi
Kuusisto Terhi
Nykvist Hanna

Ma 19:00-20:30 K5 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Lähdesmäki Helena
Ristimäki Ulla
Ritala Johanna
Suominen Maija

Ma 19:00-20:30 K11 (RJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Karhia Katja
Koski Saara
Luhtajärvi Leila
Sirén Anna

Ma 19:30-21:00 K12 (PS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Jokinen Riku
Lindqvist Sanna
Lindström Miia
Nissilä Heli

Ma 19:30-21:00 K9 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hartman Jerry
Hua Wei
Kontiola Helena
Metsola Ville

Ma 19:30-20:30 K7 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Katainen Minna
Kämppi Laura
Ojamo Päivi
Skaffari-Väisänen Eleonora

Ma 20:00-21:30 K13 (LB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Harju Hanna
Laatikainen Jenni
Lagerlöf Lotta
Latva Tiina

Ma 20:00-21:30 K1 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

af Hällström Mikko
Koivu Juho
Latvala Juha
Pietilä Juho

Ma 20:30-22:00 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Holm Veli
Kauppinen Aaro
Pietilä Janne
Pääkkö Teemu

Ma 20:30-22:00 K5 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Elfving Lasse
Hartikainen Hannu
Heikkonen Sini
Kaitila-Tarvainen Tuire

Ma 20:30-22:00 K7 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hytönen Pekka
Hämelin Patrick
Janoff Heidi
Tulkki Heikki
 

Tiistai


Ti 06:30-08:00 K3 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Lonka Venla
Mattila Tuomas
Poikolainen Ville
Sääskilahti Veli

Ti 07:30-09:00 K6 (JN)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Makkonen Tatu
Malinen Pekka
Muurinen Janne
Soveri Pasi

Ti 07:30-09:00 K5 (JN)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Launamo Juha
Lehtola Jukka S.
Savolainen Ossi
Tanska Annika

Ti 08:00-09:00 K4 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Airas Maija
Kajosalo Kimmo
Pippingsköld Bea
Plavsic Susanna

Ti 09:00-10:30 K4 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Jakovirta Pertti
Kaitila-Tarvainen Tuire
Liljeström Maila
Välimaa Varpu

Ti 09:30-11:00 K9 (JN)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Haavisto Joonas
Paakki Riitta
Rajamaa Riku
Tainio Olli

Ti 18:00-19:30 K1 (PS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Fasta Tuomo
Kujala Antti
Mäkelä Salla
Qvisen Sanna

Ti 18:00-19:00 K4 (LS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kivistö Katri
Koskinen Sini
Saarinen Johanna
Sahlberg Rebekka

Ti 18:00-19:30 K3 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Karttunen Marja
Lindqvist Sanna
Piotrowska Iga
Sinivuori Petri

Ti 18:30-20:00 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Haverinen Jessika
Hopia Juha
Päällysaho Katja
Ruuska Helena

Ti 19:00-20:00 K13 (CS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hartman Outi
Linko Solveig
Pohjola-Laitinen Maarit
Vartiala Hannu

Ti 19:00-20:00 K5 (LS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aho Piia
Helenius Reija
Saari Kirsikka
Tiikkainen Terhi

Ti 19:30-21:00 K9 (RJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Grönholm Heli
Laakso Petteri
Niemi Päivi
Sokura Sari

Ti 19:30-21:00 K3 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Korhonen Jonna
Kärkkäinen Tapio
Pesonen Helena
Vuorinen Laura

Ti 19:30-21:00 K1 (PS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Bremer Linda
Kandelin Karin
Lamminen Leena
Nyqvist Kirsikka

Ti 19:30-21:00 K12 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ala-Houhala Mari
Lumiaho Mika
Manninen Tuomas
Ruoppa Suvi

Ti 19:30-21:00 K8 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Anttonen Anu
Mäkelä Minna
Segerqvist Kristina
Äyräs-Blumberg Outi

Ti 19:30-21:00 K7 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Bremer Markus
De Fresnes Tulikukka
Reunanen Mikkomatti
Åkerman Milla

Ti 20:00-21:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Elfving Manja
Jaakola Jutta
Kolmijoki Hanna
Martens Annamari

Ti 20:00-21:00 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kottila Milla
Mikkonen Emma
Penttilä Minttu
Rothberg Eva

Ti 20:00-21:00 K13 (CS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Heino Kari
Järvilehto Eero
Teerimäki Ritva

Ti 21:00-22:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Martikainen Antti
Mäkinen Jussi
Talasmäki Satu
Tervo Timo

Ti 21:00-22:30 K1 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Lehtonen Juhani
Nenonen Juha
Peltotupa Henri
Vasara Markku

Ti 21:00-22:00 K13 (CS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kymäläinen Oskari
Kääpä Mikko
Lindholm Janne
Päällysaho Juha

Ti 21:00-22:00 K7 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Lampela Titta
Pitkänen Inka
Tuominen Sanna
Vuorensola Maria

Ti 21:00-22:00 K9 (RJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hesanto Eva
Kannisto Jaana
Keränen Anssi
Pohjolainen Ella

Ti 21:00-22:00 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kokkonen Eevert
Maasara Juuso
Muhonen Toni
Suontakanen Toni

Keskiviikko


Ke 07:00-07:30 K8 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Halme Elina
Kinnunen Janne

Ke 07:30-08:30 K8 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Angelsø Emil
Halme Elina
Kinnunen Janne
Saarinen Johanna

Ke 08:30-10:00 K8 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Erkkilä Tomi
Koikkalainen Kimmo
Launamo Juha
Lindqvist Janne

Ke 09:00-10:30 K6 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Jansson Tea
Krivokolysko Dmitri
Leminen Petteri
Poutanen Raine

Ke 10:00-11:30 K8 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ashitkov Dimitri
Kurkela Timo
Luhtala Jarmo
Olkkola Juha-Pekka

Ke 10:30-12:00 K6 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Grenman Martina
Hujanen Nelli
Seppälä Samuli
Testinen4 Teppo4
Vapaa paikka Smash-Helsinki

Ke 10:30-12:00 K5 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Niiva Leena
Vapaa paikka Smash-Helsinki
Veldi Susanna

Ke 16:30-17:30 K1 (CS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Rapeli Sirkka
Tarnovskaja Aleksandra
Tarnovski Andrei
Tiirikainen Anu

Ke 17:00-18:00 K13 (RJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ala-Mello Sirpa
Keski-Petäjä Miina
Pietarinen Iana
Räsänen Leena

Ke 17:30-18:30 K1 (CS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Arimo Emmi
Friberg Raisa
Hooli Ville
Toivola Ilze

Ke 18:00-19:00 K13 (RJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Bremer Linda
Hakala Tom
Sinisalo Katri
Tukiainen Kaisa

Ke 18:00-19:30 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eitsi Eeva
Holstila Tiina
Suutarinen Elena
Örmä Veera

Ke 18:00-19:30 K5 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Engblom Thomas
Hyytinen Tuomas
Lumiaho Mika
Savolainen Tuomo

Ke 18:00-19:00 K11 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kaljala Linda
Kokkala Marikaisa
Korkala Jenny

Ke 18:30-20:00 K1 (PS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aaltonen Pirjo
Aula Hanna-Mari
Eskola Anna
Kentala Anu
Taivi Tuula

Ke 19:00-20:30 K7 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ali Aidar
Forsgård Håkan
Mahilainen Sami
Räikkälä Jaakko

Ke 19:00-20:30 K11 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aitamurto Aino
Enkovaara Matias
Myllykangas Kari
Wallin Tero

Ke 19:30-21:00 K5 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aniszewski Sebastian
Hämeenniemi Mikko
Nikkonen Henri
Pitkonen Markku

Ke 19:30-21:00 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eklund Toni
Koivu Turkka
Ojala Hannu
Segerqvist Kristina

Ke 20:00-21:30 K1 (SASA)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Oinonen Minna
Salomaa Petteri
Salonen Tiina
Temonen Jonna

Ke 20:00-21:30 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Gröhn Harry
Joki-Korpela Juha
Järvinen Tommi
Nissilä Heli

Ke 20:30-22:00 K11 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Laine Henri
Parkkinen Tommi
Schenk Mikko

Ke 21:00-22:00 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Holopainen Piia
Koivusilta Mira
Leppävirta Noora
Vapaa paikka Smash-Helsinki

Ke 21:00-22:00 K5 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ala-Hannula Johanna
Ojala Laura
Saarnio Pasi
Saarnio Salli

Torstai


To 07:00-08:30 K6 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Mäenpää Kai
Savolainen Ossi
Savolainen Vesa
Savonheimo Mika

To 08:30-10:00 K6 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Georgsson Timo
Jakovirta Pertti
Jäämaa Kirsti
Salo Riitta

To 10:00-11:00 K6 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Katainen Minna
Maasara Juuso
Mustonen Anssi
Mäkelä Lasse

To 18:00-19:30 K11 (CS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Huuskonen Jari
Oksanen Tiina
Peräkylä Hanna
Valkonen Tuire

To 18:00-19:30 K3 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Chuzhanova Tatyana
Lassfolk Alf
Mäenpää Mari
Polamo Heini

To 18:30-20:00 K9 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hietanen Juuso
Reunanen Mikkomatti
Sun Angel
Vuolteenaho Juho

To 18:30-20:00 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Juhokas Marko
Vainio Annika
Vänni Laila

To 19:00-20:00 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aho Outi
Aho Päivi
Korkala Jenny
Pulkkanen Mervi

To 19:30-21:00 K3 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Blomqvist Aki
Haverinen Antti-Pekka
Laine Rami
Nurminen Jari

To 19:30-21:00 K11 (CS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eloranta Pia
Harjula Liisa
Karjalainen Janne
Salonen Jonna

To 19:30-21:00 K7 (PS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Fleege Morris
Hautala Merka
Ritari Jouni
Valkama Saku

To 20:00-21:30 K1 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Koikkalainen Kimmo
Mäkinen Lauri
Segerqvist Marcus

To 20:00-21:30 K9 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Engblom Thomas
Heikkinen Johanna
Muurinen Timo
Roschier Timo

To 20:00-21:30 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Al Maleki Noora
Heikkonen Sini
Sironen Sophia
Tuominen Kaisa

To 20:00-21:00 K5 (JT)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Joki-Korpela Titta
Laine Minna
Varattu paikka 2 Smash-Helsinki
Varattu paikka Smash-Helsinki

To 20:00-21:30 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Enkovaara Matias
Kuusisto Jari
Schenk Mikko
Sipilä Miika

To 21:00-22:00 K5 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kupari Harri
Kurikka Pekka
Kurttila Juha-Pekka
 

Perjantai


Pe 07:00-08:00 K6 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Bergman Laura
Helin Joonas
Piiroinen Sirpa
Sundberg Christoffer

Pe 08:00-09:00 K6 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hägg Marina
Kämäräinen Teemu
Lähtinen Katja
Toppinen Anne

Pe 09:00-10:30 K8 (PK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kukkola Kari
Marjamäki Minna
Tanska Annika
Varattu paikka Smash-Helsinki

Pe 09:00-10:30 K7 (PK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eerola Päivö
Partio Mikko
Vihonen Riikka
Väisänen Vesa

Pe 18:00-19:00 K3 (TS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aarnio Mikael
Huhtamies Matti
Laatikainen Nina
Mäkinen Jussi
 

Sunnuntai


Su 11:30-13:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kuusisto Petrus
Lodenius Tomas
Mattila Maija
Riihelä Samu

Su 13:00-14:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Airas Maija
Laine Kimmo
Rikama Lotta
Väkevä Lotta

Su 15:00-16:00 K12 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kolehmainen Tiina
Nenonen Heidi
Roinisto Aino
Schroderus Axel

Su 15:00-16:00 K8 (JT)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Bergman Maarit
Kivelä Hanna
Laine Laura
Sojakka Jussi

Su 16:00-17:30 K8 (JT)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hoffman Sini
Krivokolysko Dmitri
Latvala Juha
Sällström Robert

Su 16:00-17:00 K3 (EV)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kettunen Outi
Lehtinen Outi
Leitner Melissa
Nakano Miyuki

Su 16:00-17:00 K12 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aho Tiina
Mattila-Manninen Virpi
Rouhiainen Johanna
Tapani Erna

Su 16:30-17:30 K1 (JM)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kemppinen Olli
Luoma Harri
Nieminen Krystyna
Rajakylä Kaisa

Su 17:00-18:30 K3 (EV)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Antikainen Tuomas
Hervonen Johanna
Laine Jarmo
Nakano Tomoaki

Su 17:30-19:00 K1 (JM)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ala-Houhala Mari
Huttu-Hiltunen Markku
Korpisaari Riitta-Maria
Siirilä Johanna

Su 18:30-20:00 K7 (JC)
Kesto 13.01.2019-02.06.2019

Lähteenmäki Sakari
Mäihäniemi Tatu
Peltonen Aku
Vapaa paikka Smash-Helsinki

Su 18:30-20:00 K3 (EV)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Katainen Juha-Pekka
Nokelainen Matti
Sipilä Mika
Ylitalo Antti

Su 18:30-20:00 K11 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Juhokas Marko
Järvinen Pasi
Roiha Markku
Vapaa paikka Smash-Helsinki

Su 19:00-20:30 K12 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Hidén Pia
Malkamäki Reeta
Mäenpää Janne
Saarinen Eeva

Su 19:00-20:30 K1 (JM)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aaltonen Magnus
Eloranta Pekka
Honkanen Reetta
Ruoppa Suvi

Su 20:00-21:30 K3 (PS)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Lagerstedt Kristiina
Raikamo Nora
Thomas Stelios
Vapaa paikka Smash-Helsinki
 

Valmentajat
ABBrander, Aleksi
ALLausti, Antrei
CSSelenius, Curt
EVViitasaari, Erkki
JCCerf, Jose
JMMottershead, James
JNNousiainen, Juuso
JRRomppanen, Juha
JTTiainen, Jussi
LBBukonte, Laura
LSSjöman, Lars
MJJärvinen, Mika
PKKinnunen, Pasi
PSSuomalainen, Piia
RJJokinen, Risto
SASASarelainen, Satu
SGvon Gruenewaldt, Sakari
TKKulmala, Timo
TSSuomalainen, Taito
VJJuhamo, Ville