Valmennusryhmät Takaisin
 Smash-Helsinki juniorivalmennus
Ma 22.04.2019


Maanantai

FTA2
Ma 14:30-16:00 K1 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aamos A. (s.2008)
Leo K. (s.2010)
Martin Y. (s.2010)
Matias A. (s.2007)
Verneri R. (s.2009)
FTA2
Ma 14:30-16:30 K5 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Alexander M. (s.2011)
Ben B. (s.2010)
Iiris L. (s.2010)
Luca L. (s.2009)
Milja H. (s.2010)
Saaga P. (s.2010)
FTA2
Ma 15:00-16:30 K8 (JW)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Emmi O. (s.2006)
Henri V. (s.2007)
Max B. (s.2007)
Sanni H. (s.2006)
FTA2
Ma 15:00-16:30 K9 (JW)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Felix B. (s.2007)
Vilppu V. (s.2006)

Ma 15:30-16:30 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Emma Ä. (s.2007)
Heidi H. (s.2006)
Larisa M. (s.2006)
Liina P. (s.2006)
FTA2
Ma 16:00-18:00 K4 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Isabel N. (s.2008)
Laura V. (s.2008)
Lumi P. (s.2008)
Miila M. (s.2007)

Ma 16:30-18:00 K8 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Anna S. (s.2007)
Fanny M. (s.2003)
Inkeri B. (s.2003)
FTA1
Ma 16:30-18:00 K9 (JW)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Emilia E. (s.2013)
Olli K. (s.2012)
Otto K. (s.2010)
Ruut V. (s.2011)

Ma 16:30-17:30 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ada R. (s.2000)
Jonni J. (s.2002)

Ma 16:30-17:30 K5 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Casimir G. (s.2008)
Sisu R. (s.2008)

Ma 17:30-18:30 K7 (LB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Amanda H. (s.2010)
Amanda H. (s.2011)
Sofia H. (s.2011)
TENAVATENNIS
Ma 17:30-18:30 Padel 1 (SASA)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Emma H. (s.2015)
Erika H. (s.2014)
Erin M. (s.2015)
Hilja R. (s.2014)
Hugo L. (s.2014)
Iisa P. (s.2014)
Toivo T. (s.2015)
Viola L. (s.2014)

Ma 17:30-19:00 K5 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Riku H. (s.2001)
Robin K. (s.2003)
Roni V. (s.2001)
Sisu S. (s.2002)
Tiitus T. (s.2001)
MINITENNIS
Ma 18:00-19:00 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Carolina K. (s.2012)
Cristoffer K. (s.2011)
Ivar N. (s.2012)
Meri L. (s.2012)
Oliver H. (s.2012)
Stella Jasmin N. (s.2011)
Tarmo R. (s.2013)
Venla G. (s.2011)
TENAVATENNIS
Ma 18:30-19:30 Padel 1 (SASA)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ella K. (s.2013)
Emil S. (s.2013)
Emilia H. (s.2014)
Erin T. (s.2013)
Hugo M. (s.2014)
Morris N. (s.2014)
Nicole T. (s.2013)
Rabbe N. (s.2013)
MINITENNIS
Ma 18:30-19:30 K7 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Akseli M. (s.2010)
Anton S. (s.2011)
Frida T. (s.2014)
Henri L. (s.2011)
Iina T. (s.2011)
Maisa V. (s.2012)
Noel E. (s.2011)
Santtu S. (s.2011)
Werner B. (s.2012)
Zixi F. (s.2010)

Ma 19:00-20:00 K6 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Robert S. (s.2004)
 

Tiistai

FTA2
Ti 15:00-16:30 K3 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aleksanteri L. (s.2008)
Max B. (s.2007)
Sonttu T. (s.2003)
FTA2
Ti 15:00-16:30 K1 (JW)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Anna S. (s.2007)
Emmi O. (s.2006)
Maija V. (s.2005)
Sanni H. (s.2006)

Ti 15:30-16:30 K12 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Casimir G. (s.2008)
Sisu R. (s.2008)

Ti 15:30-16:30 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Connie Miles O. (s.2006)
Heidi H. (s.2006)
Liina P. (s.2006)
Zhanna R. (s.2008)

Ti 16:00-17:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Alexander K. (s.2004)
Inessa J. (s.2005)
Sanni R. (s.2002)

Ti 16:00-17:00 K6 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Akseli L. (s.2007)
Nam N. (s.2007)
Noora W. (s.2008)

Ti 16:30-18:00 K1 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eemil L. (s.2002)
Samo S. (s.2005)

Ti 16:30-17:30 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Anna-Maria K. (s.2001)
Katja P. (s.2005)
Leonora K. (s.2005)
Liisa M. (s.2005)
Siiri-Lotta A. (s.2004)
Ulla R. (s.2006)

Ti 16:30-17:30 K12 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eetu J. (s.2002)
Lauri O. (s.2003)
Topi H. (s.2002)

Ti 16:30-18:00 K3 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Lauri S. (s.2005)
Oliver H. (s.2003)
Renata Z. (s.2004)
Sonttu T. (s.2003)

Ti 17:00-18:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kaarlo L. (s.2002)
Lauri S. (s.2002)
Lukas V. (s.2002)
Tiitus T. (s.2001)

Ti 17:00-18:00 K6 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Alvin H. (s.2011)
Lukas H. (s.2009)
Milan B. (s.2008)

Ti 17:30-18:30 K12 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Bertta M. (s.2004)
Eva K. (s.2005)
Larisa M. (s.2006)
Maria M. (s.2004)

Ti 17:30-18:30 K2 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Adam K. (s.2002)
Kalle V. (s.2003)
Roni V. (s.2001)

Ti 18:00-19:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Akseli H. (s.2002)
Arttu K. (s.2004)
Olli M. (s.2004)
Urho R. (s.2004)
MINITENNIS
Ti 18:00-19:00 K6 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Elsa I. (s.2011)
Greta T. (s.2013)
Lili H. (s.2011)
Luca V. (s.2013)
Miika L. (s.2012)
Rafael H. (s.2013)
Sofie H. (s.2012)
Tilda M. (s.2011)

Ti 18:30-19:30 K12 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aksel H. (s.2003)
Henni H. (s.2017)
Juuli L. (s.2001)
Topias R. (s.2002)

Ti 19:00-20:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Dmitry T. (s.2004)
Elmeri O. (s.2004)
Julius H. (s.2003)
Nooa V. (s.2003)

Keskiviikko

FTA2
Ke 14:30-16:00 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aleksanteri L. (s.2008)
Leo K. (s.2010)
Martin Y. (s.2010)
Wilhelmina V. (s.2009)
FTA2
Ke 14:30-16:00 K7 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aamos A. (s.2008)
Aatu N. (s.2010)
Verneri R. (s.2009)
FTA2
Ke 14:30-16:00 K9 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Alexander M. (s.2011)
Iiris L. (s.2010)
Milja H. (s.2010)
Saaga P. (s.2010)

Ke 15:30-16:30 K6 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Noora W. (s.2008)
Sophia S. (s.2009)
Zhanna R. (s.2008)

Ke 16:00-17:00 K11 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eero S. (s.2004)
Kasperi J. (s.2004)
Suvi P. (s.2005)
Ville R. (s.2004)

Ke 16:00-17:00 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ella M. (s.2009)
Onni L. (s.2010)
Rudina H. (s.2009)
Turkka M. (s.2010)

Ke 16:30-17:30 K6 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Larisa M. (s.2006)
Leonora K. (s.2005)
Ulla R. (s.2006)

Ke 17:00-18:00 K11 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Christoffer G. (s.2006)
Daniel S. (s.2006)
Heikki K. (s.2007)
Nino P. (s.2007)
Tomi P. (s.2004)
Viimo E. (s.2007)

Ke 17:00-18:00 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Daniel P. (s.2009)
Milan B. (s.2008)
Saara M. (s.2007)
Silvia D. (s.2010)
MINITENNIS
Ke 17:30-18:30 K3 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Elias R. (s.2013)
Nicole D. (s.2013)
Oliver H. (s.2013)

Ke 17:30-19:00 K6 (TK)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Juuli L. (s.2001)
Sonja S. (s.2001)
Suvi P. (s.2000)
TENAVATENNIS
Ke 17:30-18:30 Padel 1 (SASA)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Alvar H. (s.2015)
Armi M. (s.2015)
Joel K. (s.2014)
Max M. (s.2014)
Nina S. (s.2014)
Rosa J. (s.2014)
Sofia K. (s.2014)
TENAVATENNIS
Ke 18:30-19:30 Padel 1 (SASA)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Arina M. (s.2013)
Helena L. (s.2016)
Laura P. (s.2013)
Luukas Iisakki M. (s.2015)
Oskar K. (s.2015)
Rico D. (s.2015)
Veeti L. (s.2014)

Ke 18:30-20:00 K3 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Akseli H. (s.2002)
Jerry K. (s.2002)
Julius F. (s.2002)
Samo S. (s.2005)

Ke 18:30-20:00 K4 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Kasperi K. (s.2001)
Marcus K. (s.2003)
Onni S. (s.2002)
Peter K. (s.2005)

Torstai

FTA2
To 15:30-17:00 K8 (JW)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Henri V. (s.2007)
Max B. (s.2007)
Sanni H. (s.2006)
Wilhelmina V. (s.2009)
FTA2
To 15:30-17:00 K9 (JR)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aamos A. (s.2008)
Emmi O. (s.2006)
Fanny M. (s.2003)
Matias A. (s.2007)
Vilppu V. (s.2006)

To 15:30-16:30 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Konsta H. (s.2006)
Oskar Z. (s.2006)

To 16:00-17:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Alvar S. (s.2007)
Casimir G. (s.2008)
Viacheslav M. (s.2009)

To 16:30-17:30 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Emilia P. (s.2006)
Liinu V. (s.2007)
Liisa M. (s.2005)
Luna S. (s.2005)
Oliivia A. (s.2006)
Polina G. (s.2006)

To 17:00-18:30 K7 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Elmeri O. (s.2004)
Maija V. (s.2005)
Renata Z. (s.2004)

To 17:00-18:30 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Lauri S. (s.2005)
Olivia L. (s.2003)
Sonttu T. (s.2003)
Vanessa R. (s.2004)
FTA1
To 17:00-18:30 K9 (JW)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ellen H. (s.2011)
Emilia E. (s.2013)
Olli K. (s.2012)
Otto K. (s.2010)
Ruut V. (s.2011)

To 17:00-18:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aksel H. (s.2003)
Kaarlo L. (s.2002)
Lauri S. (s.2002)
Lukas V. (s.2002)
Sanni R. (s.2002)

To 17:30-19:00 K12 (AL)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Akseli S. (s.2005)
Lauri W. (s.2005)
Otso K. (s.2005)
MINITENNIS
To 18:30-19:30 K7 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Anton S. (s.2011)
Charlotta B. (s.2011)
Elsie J. (s.2012)
Frida S. (s.2011)
Hilda N. (s.2018)
Iisa H. (s.2010)
Jiri P. (s.2011)
Manu P. (s.2013)
Nicole D. (s.2013)
Stella Jasmin N. (s.2011)
Zixi F. (s.2010)
 

Perjantai

FTA2
Pe 14:30-16:00 K9 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Iiris L. (s.2010)
Luca L. (s.2009)
Milja H. (s.2010)
FTA2
Pe 14:30-16:00 K7 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aamos P. (s.2009)
Verneri R. (s.2009)
Wilhelmina V. (s.2009)
FTA2
Pe 14:30-16:00 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aamos P. (s.2009)
Laura V. (s.2008)
Leo K. (s.2010)
Martin Y. (s.2010)
Vanessa L. (s.2011)

Pe 15:00-16:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Helmi H. (s.2009)
Silja-Sophie L. (s.2008)
Tilda P. (s.2008)

Pe 16:00-17:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aeeda A. (s.2003)
Akseli H. (s.2002)
Robin K. (s.2003)
Sanni R. (s.2002)
Urho R. (s.2004)

Pe 16:30-18:00 K7 (VJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Akseli H. (s.2002)
Fanny M. (s.2003)
Inkeri B. (s.2003)
Jerry K. (s.2002)
Julius F. (s.2002)
Rasmus P. (s.1999)

Pe 16:30-18:00 K8 (SG)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eemil L. (s.2002)
Olivia L. (s.2003)
Onni S. (s.2002)
Samo S. (s.2005)

Pe 17:00-18:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Aaryan T. (s.2007)
Ville R. (s.2004)

Pe 18:00-19:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Katja L. (s.2007)
Pyry V. (s.2007)
Roni L. (s.2003)

Pe 19:00-20:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Eetu H. (s.2001)
Kalle V. (s.2003)

Pe 20:00-21:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Agnes E. (s.2009)
Topi M. (s.2005)
 

Sunnuntai


Su 14:00-15:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Akseli K. (s.2007)
Kasper M. (s.2007)
Konsta L. (s.2007)
Luukas L. (s.2009)
Olli R. (s.2010)

Su 14:30-15:30 K1 (JM)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Nooa V. (s.2003)
Tatu H. (s.2005)
Ville R. (s.2004)

Su 14:30-15:30 K7 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Emmi F. (s.2003)
Lara C. (s.2003)

Su 15:00-16:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Iaromir B. (s.2007)
Severi H. (s.2008)
Tarmo L. (s.2008)

Su 15:30-16:30 K1 (JM)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Daria K. (s.2002)
Meri L. (s.2001)
Sanni R. (s.2002)
Sonja B. (s.2002)

Su 15:30-16:30 K7 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Heikki K. (s.2007)
Helmi V. (s.2003)
Niklas P. (s.2007)
Nino P. (s.2007)

Su 16:00-17:00 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Oliver H. (s.2003)
Sonttu T. (s.2003)
Topias R. (s.2002)
Vivek S. (s.2001)

Su 16:30-17:30 K7 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Alex K. (s.2009)
Leonora K. (s.2005)
Liina H. (s.2003)
Siiri-Lotta A. (s.2004)
Ulla R. (s.2006)

Su 17:00-18:30 K11 (JC)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Ada R. (s.2000)
Anna L. (s.2001)
Eetu J. (s.2002)
Lauri O. (s.2003)
Topi H. (s.2002)

Su 17:00-19:00 K12 (MJ)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Otso P. (s.2002)
Roosa B. (s.2000)
Suvi P. (s.2000)
MINITENNIS
Su 17:30-18:30 K7 (AB)
Kesto 02.01.2019-02.06.2019

Albert L. (s.2011)
Rafael H. (s.2013)
Robin T. (s.2012)
Veera M. (s.2012)
Ville S. (s.2011)
 

Valmentajat
ABBrander, Aleksi
ALLausti, Antrei
JCCerf, Jose
JMMottershead, James
JRRomppanen, Juha
JWWilenius, Joni
LBBukonte, Laura
MJJärvinen, Mika
SASASarelainen, Satu
SGvon Gruenewaldt, Sakari
TKKulmala, Timo
VJJuhamo, Ville