Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ma 03.06. - Su 09.06.     Edellinen vko  2019-07-24  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ma
03.06.2019
Ti
04.06.2019
Ke
05.06.2019
To
06.06.2019
Pe
07.06.2019
La
08.06.2019
Su
09.06.2019
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Elina (Sali3)
09:30-10:30
SenioriJumppa

Anu (Sali2)
09:00-10:00
Seniori kuntosaliharjoittelu

Anu (Kuntosali)
06:00-06:00

(2. krs aula)
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

Omatoiminen (Ulkona)
09:30-10:30
Cycling Basic

Reetta V-R (Cycling-sali)
Tiedote
Les Mills Bodybalance palaa sunnuntaille 7.7. alkaen!
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Iida) (Lapsiparkki)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Jenna (Iida) (Lapsiparkki)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Milka (Saara) (Lapsiparkki)
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
10:00-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Iida) (Lapsiparkki)
10:45-11:45
Kahvakuula

Reetta V-R (Sali2)
18:00-19:00
BuugiSumba

Heidi (Sali1)
10:00-11:00
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
16:30-17:30
Tilaustunti - Diskos

Reetta (Cycling-sali)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
10:30-11:30
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
 18:00-19:00
Functional Training

Elina (Sali2)
10:30-11:30
SenioriSali

Elina (Sali3)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
16:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Jenna) (Lapsiparkki)
17:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
 19:05-20:05
Les Mills Bodybalance

Heidi (Sali1)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Milka) (Lapsiparkki)
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat MIKSATTU OHJELMA!

Jasmine (Sali2)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
17:30-18:00
BuugiBaletti

Heidi-Elisa (Sali1)
18:00-19:00
BuugiSumbaMix

Stina (Sali1)
 19:05-20:05
Les Mills Bodycombat

Sini (Sali2)
16:30-17:30
Jazz

Elina (Sali1)
17:40-18:40
Aloittelijan polkujuoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
16:00-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Jenna (Iida) (Lapsiparkki)
18:00-18:30
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Reetta N (Sali2)
  
17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion - Uusi ohjelma!

Elina (Sali1)
17:30-18:30
Tilaustunti - Diskos

Pauli (Sali2)
18:00-19:00
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona2)
   
17:30-18:30
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
18:30-19:30
Cross Training

Ida (Ulkona2)
17:30-18:00
Cycling Basic 45´ HUOM loppuu 18.15!

Lotta (Cycling-sali)
18:15-19:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine/Sini (Sali2)
   
18:00-19:00
Yleisöluistelu 60´

Omatoiminen (Jäähalli)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
18:00-19:00
Cross Training

Ida (Kuntosali)
18:30-19:30
Cross Training

Ida (Ulkona)
   
18:00-19:00
Circuit Training

Hanna-Riikka (Sali3)
18:45-19:45
Les Mills Bodypump MIKSATTU OHJELMA!

Jasmine (Sali2)
18:05-18:35
VRP - Vatsa - Reisi - Pakara 30´

Stina (Sali1)
18:35-19:35
Jooga Venyttely

Heidi-Elisa (Sali1)
   
18:35-19:35
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
 18:40-19:40
BuugiSumbaMix

Stina (Sali1)
    
18:45-19:45
Les Mills Bodypump/ miksattu ohjelma

Lotta (Sali2)