Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
To 12.07. - Ke 18.07.     Edellinen vko  2018-11-13  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


To
12.07.2018
Pe
13.07.2018
La
14.07.2018
Su
15.07.2018
Ma
16.07.2018
Ti
17.07.2018
Ke
18.07.2018
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
08:45-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
10:00-11:15
Cycling Basic 75´

Lotta (Cycling-sali)
18:00-19:00
Functional Training

Elina (Sali2)
09:00-10:15
SenioriVoima 75`- vapaa pääsy kaikille!

Pauli (Sali2)
09:00-09:45
Syke jumppa 45´

Pauli (Sali2)
09:00-10:00
SenioriKuntosali

Pauli (Kuntosali)
10:30-11:30
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

omatoiminen (Ulkona)
 19:10-20:10
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Saara) (Lapsiparkki)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Saara) (Lapsiparkki)
10:30-11:45
CIRCUIT Seniori 75´

Pauli (Sali3)
10:00-10:30
BuugiSyke 30`

Elina (Sali2)
 19:10-20:10
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
10:30-11:30
Fitness Training (korvaava tunti)

Elina (Sali2)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
16:00-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
10:30-11:00
Fitness Training 30`

Elina (Sali2)
  16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Nelli) (Lapsiparkki)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion (2. kerta uutta ohjelmaa)

Elina (Sali1)
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
18:30-19:30
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
15:45-16:45
Jooga Pilates (poikkeuspäivä)

Elina (Sali1)
  16:30-17:00
Reggaeton 30`

Elina (Sali1)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
19:45-20:45
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
  17:00-17:30
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
 18:00-19:00
Cycling Challenge

Reetta N. (Cycling-sali)
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
19:00-20:00
Cross Training

Pauli (Ulkona)
17:30-18:15
Cycling 45´

Reetta N. (Cycling-sali)
 19:10-20:10
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
  17:35-18:35
Functional Core

Elina (Sali1)
 18:15-19:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
    18:00-19:00
Circuit Training

Niina (Sali3)
  
    18:35-19:35
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
  
    18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)