Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ma 25.03. - Su 31.03.     Edellinen vko  2019-03-25  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ma
25.03.2019
Ti
26.03.2019
Ke
27.03.2019
To
28.03.2019
Pe
29.03.2019
La
30.03.2019
Su
31.03.2019
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anu (Sali2)
10:00-11:00
SenioriLiikuntatunti

Anu (Sali2)
Ilmoittaudu
08:45-09:45
Johtajat kuntoon - ryhmä (yksityistunti)

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
Senioritanssi + core- & pakaratreeni

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Functional Training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anu (Sali2)
Täynnä
09:00-10:00
SenioriVoima SALI 3 !

Anu (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Elisa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:15-11:00
BuugiNapero 1-3v. 45´

Heidi-Elisa (Sali2)
Ilmoittaudu
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriSali 75`

Anu (Sali3)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
TanssiWorkshop, lisämaksullinen 10€/kerta

Stina/Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
CorePower 30´

Mimmu (Sali2)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:50-17:35
Fitness Training 45´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
Yritysliikunta/ Huom! Cycling-sali

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
 17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Sinin (Sali2)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Lapsiparkkiin tulee ilmoittautua klo 12 mennessä
17:30-18:30
Cycling Development/maksimikest. 60 min

Reetta N (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
11:45-12:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Kaisa (2. krs aula)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
16:30-17:15
ShowJazz 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
16:15-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
BuugiSumba 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:15
Les Mills Grit Strenght 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  
17:15-17:45
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Nora (2. krs aula)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  
17:30-18:30
Cycling Challenge

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:50-19:50
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-17:30
Cycling Easy 30´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:30-19:00
CorePower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:20-18:20
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  
17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:40-20:40
BuugiÄijjä

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Cross Training PT-pienryhmä

Nora (Kuntosali)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
18:50-19:50
Cross Training

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Vipa- kiertoharjoittelu - kaikille avoin!

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  
18:00-18:30
Les Mills Grit Athletic 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
 17:30-18:30
Kahvakuula Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
  
18:00-19:00
Kuntosaliharjoittelun peruskurssi, lisämaksu

Hanna-Riikka (Kuntosali)
Ilmoittaudu
 17:35-18:05
PakaraPower Easy 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
    
18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
 18:00-19:00
Les Mills Bodypump

Reetta N (Sali2)
Ilmoittaudu
    
18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 18:10-19:10
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
    
18:45-19:45
Jooga Relax

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:45-19:15
TRX training 30´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
    
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
 19:30-20:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
    
  20:00-20:30
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
    
  20:30-21:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu