Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Su 16.12. - La 22.12.     Edellinen vko  2018-12-16  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Su
16.12.2018
Ma
17.12.2018
Ti
18.12.2018
Ke
19.12.2018
To
20.12.2018
Pe
21.12.2018
La
22.12.2018
10:00-11:00
Kahvakuula

Sini (Sali2)
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
09:00-09:45
Tasapaino 45´(sali 2)

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Heidi (Sali3)
Täynnä
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Heidi/Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elliroosa (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
Jooga Fitness&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Elisa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elisa (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:15-11:15
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
10:30-11:00
BuugiSyke 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:50-10:35
Lavatanssijumppa 45´ (salissa 3)

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriJumppa Hiit+kehonhuolto

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
15:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
 
18:15-19:15
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´ KLO 11:45!

Heidi (Sali2)
Täynnä
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 
18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
16:30-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
Jouluvoima sennut

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
ShowDance 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 
 16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elliroosa (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:10-17:40
BuugiSykeStep 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-17:30
Les Mills Grit Strenght 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
 
 16:30-17:15
TanssiTeema 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Cycling Development

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
BuugiSumba 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
 
 17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
Fitness Training 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
Syvävenyttely 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 
 17:30-18:30
Cycling Challenge

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:10-19:10
Les Mills Bodypump, uusi ohjelma

Lotta & Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
Les Mills Grit Plyo 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
18:20-18:50
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack UUSI ohjelma!

Nora & Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
 
 17:45-18:45
Les Mills Bodyattack, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:55-18:25
PakaraPower Easy 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
18:15-19:00
Cycling Challenge 45´

Reetta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
 
 17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:15-20:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump, uusi ohjelma

Nora & Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
18:50-19:20
VoimisteluVenyttely 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
19:10-20:10
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
 
 18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
19:45-20:45
BuugiÄijjä, kuntopiiri

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
Kahvakuula

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
  
 18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 19:35-20:35
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
   
 18:45-19:45
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
     
 19:00-20:00
Les Mills Bodypump UUSI ohjelma!

Sanni & Sini (Sali2)
Ilmoittaudu