Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Pe 26.04. - To 02.05.     Edellinen vko  2019-04-26  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Pe
26.04.2019
La
27.04.2019
Su
28.04.2019
Ma
29.04.2019
Ti
30.04.2019
Ke
01.05.2019
To
02.05.2019
09:00-10:00
SenioriCircuit

Anu (Sali3)
10:00-11:00
Cycling Basic

Jasmine (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Functional Training SALI 1(kamat salista 2)

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anu (Sali3)
Täynnä
10:00-11:00
SenioriLiikuntatunti

Anu (Sali2)
Ilmoittaudu
Tiedote
Buugi aukeaa tänään klo 12!
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elliroosa (Ninni) (Lapsiparkki)
10:15-11:00
BuugiNapero 1-3v. 45´ SALI 1

Heidi-Elisa (Sali2)
Ilmoittaudu
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anu (Sali3)
Täynnä
17:00-17:30
Cycling Basic 45´ (kesto 45min)

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
08:45-09:45
Teematunti, työkyky & seniorit

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
11:15-12:15
Kahvakuula ULKONA/ SALI 1

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Vilma) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Cross Training PT-pienryhmä

Nora (Kuntosali)
Ilmoittaudu
15:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Elisa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
Yritysliikunta - JyväsGolf - viimeinen kerta

Anu (Sali3)
 17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
CorePower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
Les Mills Bodypump

Reetta N (Sali2)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
 18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elisa (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:10-19:10
BuugiSumba

(Sali1)
Ilmoittaudu
16:50-17:35
Fitness Training 45´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
 18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
16:30-17:15
ShowJazz 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
 17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
17:20-18:20
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
  17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:00-19:00
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
   17:30-18:30
Cycling Challenge

Reetta N (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
  18:50-19:50
Cross Training

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
   17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
   
   18:00-18:30
Les Mills Grit Athletic 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
   
   18:00-19:00
Circuit Training

Hanna-Riikka (Sali3)
Ilmoittaudu
   
   18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
   
   18:45-19:45
Jooga Relax

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
   
   18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu