Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Su 21.07. - La 27.07.     Edellinen vko  2019-07-21  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Su
21.07.2019
Ma
22.07.2019
Ti
23.07.2019
Ke
24.07.2019
To
25.07.2019
Pe
26.07.2019
La
27.07.2019
18:00-19:00
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
09:30-10:30
SenioriJumppa

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
Seniori kuntosaliharjoittelu

Pauli (Kuntosali)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

Omatoiminen (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:30-10:30
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Jenna) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Jenna) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Iida (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Jenna (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Iida (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:45-11:45
Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
19:05-20:05
Les Mills Bodybalance

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
 
19:05-20:05
Les Mills Bodyattack

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Anu/Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
VRP 30´

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
 
 16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Jenna (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodyattack

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
 
 16:30-17:30
TanssiTeema

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Cross Training

Ida (Ulkona2)
Ilmoittaudu
16:00-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Cross Training

Ida (Ulkona)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
 
 17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-17:15
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:35-19:35
Jooga Venyttely

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Reetta N (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
 
 17:30-18:30
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
Cycling Easy 30´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
TennisHIIT

Sini (Tenniskenttä)
Ilmoittaudu
19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Reetta N (Sali2)
Ilmoittaudu
 
 18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
 18:00-19:00
Cross Training

Ida (Kuntosali)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
   
 18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

Omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 18:05-18:35
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
   
 18:30-19:30
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Kahvakuula

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
   
 18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
 18:40-19:40
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu