Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
La 20.10. - Pe 26.10.     Edellinen vko  2018-10-20  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


La
20.10.2018
Su
21.10.2018
Ma
22.10.2018
Ti
23.10.2018
Ke
24.10.2018
To
25.10.2018
Pe
26.10.2018
09:00-09:30
BuugiSumba 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
10:00-11:00
Functional training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
07:00-07:45
Cycling Basic 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-10:00
Core&Pilates 30`

Heidi-Elisa (Sali1)
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Elisa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Heidi/Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
SenioriSali 75´

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
10:15-11:00
BuugiTaapero 1-2 v. 45´

Sini (Sali2)
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
BuugiSyke 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:50-10:35
Lavatanssijumppa 45´ (sali 3)

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-11:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-10:00
BuugiBaby 45´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
10:45-11:45
Cycling Basic

Reetta V-R/Lotta (Cycling-sali)
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriJumppa & Venyttely 75´

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
10:15-11:15
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
11:15-12:00
BuugiLiikkis 3-5v. 45`, motoriikkaa leikkien

Sini (Sali2)
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Elisa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
15:30-20:15
LAPSIPARKKI POIKKEUKSELLISESTI SULJETTU.

(Lapsiparkki)
Täynnä
 18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  16:30-17:15
Voguing Femme 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:30-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Meri) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:15-17:00
Cross Training pienryhmä 45´

Mimmu (Kuntosali)
Ilmoittaudu
17:10-17:40
BuugiSykeStep 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Tanssitunti, alkeet 45´

Elina/Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:20-18:20
Juoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
17:00-17:30
Les Mills Grit Strenght 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Cycling Development/maksimikest.

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
BuugiSumba 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
Fitness Training 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
Syvävenyttely 30´

Elina/Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:10-19:10
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
Les Mills Grit Plyo 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
18:20-18:50
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:55-18:25
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:25-19:25
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:00
Cycling Challenge 45´

Reetta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
  18:15-18:45
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
19:15-20:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Juoksukoulu, jatko

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
19:15-20:10
Les Mills Bodypump

Reetta (Sali2)
Ilmoittaudu
  18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
19:45-20:45
BuugiÄijjä, kahvakuula

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:50-19:20
VoimisteluVenyttely 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
 
  18:45-19:45
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:00
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
Kahvakuula

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
 
  19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Rankaystävällinen lavatanssijumppa

Heidi Nieminen (Sali3)
Ilmoittaudu
19:40-20:40
Cross Training

Mimmu (Sali3)
Ilmoittaudu
 
  19:05-20:05
Kahvakuula

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
 19:35-20:35
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
  
    19:50-20:20
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu