Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ke 22.08. - Ti 28.08.     Edellinen vko  2018-08-22  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ke
22.08.2018
To
23.08.2018
Pe
24.08.2018
La
25.08.2018
Su
26.08.2018
Ma
27.08.2018
Ti
28.08.2018
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Heidi (Sali3)
Täynnä
07:00-07:45
Cycling Basic 45´

Kaisa (Easy-tila)
Ilmoittaudu
Tiedote
Yksityinen työhyvinvointipäivä, siksi aamutunnit peruttu.
Tiedote
Taapero ja Liikkis-tunnit alkavat 1.9. :)
10:00-11:00
Functional training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
07:30-08:15
Juoksukoulu - Lähtö Harjun yu-kentän portit

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
Aamun lapsiparkkiin tulee ilmoittautua viim. edellisenä iltana klo 21
09:30-11:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
Jooga Fitness&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriJumppa & Venyttely 60´

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
15:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ellu) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:45-11:45
Cycling Basic

Reetta V-R/Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:50-10:35
Lavatanssijumppa 45´

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
13:45-14:15
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Anni (2. krs aula)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:10-12:55
Kahvakuula 45´

Reetta V-R (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
BuugiSyke 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Jazztanssin alkeet 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
16:15-17:00
Cross Training pienryhmä 45´

Mimmu (Kuntosali)
Ilmoittaudu
17:10-17:40
BuugiSykeStep 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
Syvävenyttely 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
15:30-16:00
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Kaisa (2. krs aula)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:20-18:20
Juoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  16:30-17:15
TanssiTeema 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:30-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Basic 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
BuugiSumba 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:15-19:00
Cycling Challenge 45´

Reetta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
  17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
Fitness Training 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
19:15-20:10
Les Mills Bodypump

Reetta (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:55-18:25
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:15-18:45
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
   17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:25-19:25
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
   17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:10-19:10
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Juoksukoulu, jatko

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
   18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:00
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
Ilmoittaudu
18:50-19:20
VoimisteluVenyttely 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
   18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
19:15-20:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
19:35-20:35
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
Kahvakuula

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
   18:45-19:45
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:45-20:45
BuugiÄijjä

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
 19:40-20:40
Cross Training

Mimmu (Ulkona)
Ilmoittaudu
   19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
 
     19:05-20:05
Kahvakuula

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu