Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
To 17.01. - Ke 23.01.     Edellinen vko  2019-01-17  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


To
17.01.2019
Pe
18.01.2019
La
19.01.2019
Su
20.01.2019
Ma
21.01.2019
Ti
22.01.2019
Ke
23.01.2019
Tiedote
Avoimet Ovet uusille tutustujille tämän viikon ajan!
Tiedote
Avoimet Ovet uusille tutustujille tämän viikon ajan!
Tiedote
Avoimet Ovet uusille tutustujille tämän viikon ajan!
Tiedote
Avoimet Ovet uusille tutustujille tämän viikon ajan!
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anu (Sali3)
Täynnä
10:00-11:00
SenioriLiikuntatunti

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
08:45-09:45
Johtajat kuntoon - ryhmä (yksityistunti)

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
09:00-10:00
SenioriSali

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Cycling Basic

Reetta V-R/Reetta N (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Functional Training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anu (Sali3)
Täynnä
09:00-10:00
SenioriVoima

Anu (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:15-11:00
BuugiNapero 1-3v. 45´

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriSali

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Elisa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
TanssiWorkshop Old School Hiphop ILMAINEN!

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
CorePower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Cycling Development 60-75´

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:50-17:35
Fitness Training 45´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
JyväsGolfin yksityistunti

Anuliisa (Sali3)
Ilmoittaudu
11:15-12:15
Kahvakuula

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elisa (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:30
Pakarapower 30´ HUOM!!: klo 17.10

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
 18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:30-17:15
ShowDance 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:35-18:05
BuugiSumba 30´ HUOM Klo: 17.40

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:15
Les Mills Grit Strength 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elisa (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Reetta N (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:50-19:50
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
17:20-18:20
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:40-20:40
BuugiÄijjä

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
17:00-17:30
Cycling Easy 30´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:10-18:40
CorePower 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
  18:00-18:30
Les Mills Grit Plyo 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
 17:30-18:30
Kahvakuula Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
18:50-19:50
Cross Training

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
   18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
 17:35-18:05
PakaraPower Easy 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
    18:10-18:50
Yleisöluistelu 40´

Omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 18:00-19:00
Les Mills Bodypump

Reetta N (Sali2)
Ilmoittaudu
    18:45-19:45
JoogaRelax

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:10-19:10
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
    18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
 18:45-19:15
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
Ilmoittaudu
      19:30-20:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
      20:00-20:30
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
      20:30-21:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu