Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ti 18.09. - Ma 24.09.     Edellinen vko  2018-09-18  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ti
18.09.2018
Ke
19.09.2018
To
20.09.2018
Pe
21.09.2018
La
22.09.2018
Su
23.09.2018
Ma
24.09.2018
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Heidi (Sali1)
08:30-09:00
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Mimmu (2. krs aula)
Ilmoittaudu
07:00-07:45
Cycling Basic 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-09:30
BuugiSumba 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Functional training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
Tiedote
Buugi 10 vuotta juhlaviikko! Avoimet ovet entisille asiakkaille!
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nina (Nelli) (Lapsiparkki)
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Heidi (Sali3)
Täynnä
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Heidi/Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
SenioriSali 75´

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
09:30-10:00
Core&Pilates 30`

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
07:30-08:15
Juoksukoulu - Lähtö Harjun yu-kentän portit

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:50-10:35
Lavatanssijumppa 45´

Heidi (Sali1)
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Aamun lapsiparkkiin tulee ilmoittautua viim. edellisenä iltana klo 21
09:30-11:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

(Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-10:00
BuugiBaby 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
10:15-11:00
BuugiTaapero 1-2 v. 45´

Heidi-Elisa (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
10:00-10:30
BuugiSyke 30´ (korvaava tunti)

Mimmu (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriJumppa & Venyttely 75´

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
10:15-11:15
Les Mills Bodypump, ohjelma nro 84!

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
10:45-11:45
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
10:30-11:00
PakaraPower 30´ (korvaava tunti)

Mimmu (Sali1)
Ilmoittaudu
12:00-12:30
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Heidi (2. krs aula)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
12:30-13:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Kaisa (2. krs aula)
Ilmoittaudu
11:15-12:00
BuugiLiikkis 3-5v. 45´

Heidi-Elisa (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
BuugiSyke 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali3)
10:30-11:30
SenioriVoima

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
13:15-13:45
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Kaisa (2. krs aula)
Ilmoittaudu
12:10-12:55
Kahvakuula 45´

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
16:30-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Saara) (Lapsiparkki)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Mimmu (Sali1)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
14:00-14:30
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Kaisa (2. krs aula)
Ilmoittaudu
  11:00-11:30
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Heidi-Elisa (Sali1)
16:15-17:00
Cross Training pienryhmä 45´

Mimmu (Kuntosali)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
17:10-17:40
BuugiSykeStep 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
15:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
  16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Cycling Development/ PK

Lotta (Cycling-sali)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:20-18:20
Juoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  16:30-17:15
TanssiTeema 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:10-19:10
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
BuugiSumba 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
House uusi ohjelma 45´

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Rullaus & Venyttely (korvaava tunti)

Sini (Sali1)
17:15-18:15
Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
Fitness Training 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
19:15-20:15
Les Mills Bodycombat MIKSATTU OHJELMA

Jasmine (Sali2)
17:55-18:25
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:20-18:50
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
Venyttely 30´

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:45-18:45
Les Mills Bodyattack UUSI ohjelma!

Sanni & Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
19:45-20:45
BuugiÄijjä, kuntopiiri

Sini (Sali3)
18:15-19:15
Les Mills Bodypump, ohjelma nro 84!

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
18:25-19:25
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack, miksattu ohjelma!

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:50-18:40
Functional Core 50´ Juhlaohjelma!

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Juoksukoulu, jatko

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
18:15-19:00
Cycling Challenge 45´

Reetta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
  18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
 18:30-19:00
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
18:50-19:20
VoimisteluVenyttely 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
19:15-20:10
Les Mills Bodypump

Reetta (Sali2)
Ilmoittaudu
  18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Rankaystävällinen Lavatanssijumppa

Heidi Nieminen (Sali3)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
Kahvakuula

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
   18:45-19:45
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 19:10-19:40
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
Täynnä
19:40-20:40
Cross Training- ULKONA JOS EI SADA:)

Mimmu (Sali3)
Ilmoittaudu
   19:00-20:00
Les Mills Bodypump UUSI ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
 19:35-20:35
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
    19:05-20:05
Kahvakuula

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
 19:50-20:20
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu