Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Pe 20.04. - To 26.04.     Edellinen vko  2018-04-20  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Pe
20.04.2018
La
21.04.2018
Su
22.04.2018
Ma
23.04.2018
Ti
24.04.2018
Ke
25.04.2018
To
26.04.2018
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
10:00-10:45
BuugiTaapero 1-2 v. 45´

Heidi-Elisa (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-12:00
Juoksukoulu: pitkä lenkki

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
07:30-08:15
Juoksukoulu: vauhtikestävyys, lähtö Agorasta!

Minna Manninen (2. krs aula)
Ilmoittaudu
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Heidi N. (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Heidi N. (Sali3)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli/Heidi N. (Ulkona)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Mimmu (Sali2)
10:40-11:40
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Functional training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi N. (Sali3)
Täynnä
09:00-11:15
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
SenioriSali

Anna (Sali3)
11:00-12:00
Lyrical Jazz (korvaava tunti)

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:10-13:10
Jooga Fitness - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Iida (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:45-10:30
Lavatanssijumppa 45´

Heidi N. (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-10:30
Kehonhuolto- pienryhmä seniorit, 5€/hlö

Anna (Sali3)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
10:30-11:30
Yritysliikunta

Anu (Sali1)
11:00-11:45
BuugiLiikkis 3-5v. 45´, MINITENNIS

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:15-10:45
BuugiAerobic 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:45-10:15
Fitness Training 30´

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:40-11:10
BuugiHIIT 30´

Mimmu (Sali2)
11:55-12:55
Kahvakuula

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Heidi N. (Sali3)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Heidi N. (Sali2)
Ilmoittaudu
10:20-10:50
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
15:30-19:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
Lapsiparkkiin tulee ilmoittautua klo 12 mennessä
12:00-12:45
Core&Venyttely

Jasmine (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:45-11:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi N. (Sali2)
Täynnä
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
SenioriHIIT 30´

Jasmine (Sali3)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:10-19:00
Ohjattu luistelutreeni 50´

Pauli (Jäähalli)
Ilmoittaudu
18:35-19:35
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:00-12:45
BuugiSumba alkeistunti 45´

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
13:00-14:15
NivelPiiri 75`

Heidi N. (Sali3)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
11:30-12:00
SenioriVatsa&Selkä 30´

Jasmine (Sali3)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Ohjattu sulkapallo

Jyssin valmentaja (Sulkapallo)
Ilmoittaudu
  16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
15:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Johanna) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
  16:40-17:40
TanssiTeema

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  17:00-17:45
BuugiJumppa 45´

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Personal Trainer - paikalla sinua varten!

Niina/Kaisa (Kuntosali)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
BuugiLeidi 45+

Heidi N. (Sali3)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Circuit Training

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
House 30'

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:25-18:25
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:20-18:20
Juoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
18:05-18:50
Syvävenyttely 45´

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:40-18:40
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
BuugiSumba

Kaisa (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
LesMills Sh´bam 45´

Sini (Sali1)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
  18:00-19:00
Personal Trainer - paikalla sinua varten!

Mikko (Kuntosali)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:15
TRX training 30´

(Easy-tila)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
   18:00-19:00
TennisHIIT

Sini (Tenniskenttä)
Ilmoittaudu
18:50-19:35
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
19:00-20:00
Les Mills Bodybalance

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Buugia Makkaroille-kurssi - maksullinen

Niina (Easy-tila)
Ilmoittaudu
   18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
19:50-20:50
Fitness Training

Heidi-Elisa (Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Kahvakuula Easy

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
   18:40-19:40
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:50-20:50
BuugiÄijjä

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Juoksukoulu, jatko

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
   19:10-20:10
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
  18:30-19:30
Cycling Basic

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
      18:35-19:30
Cross Training

Mimmu (Sali3)
Ilmoittaudu
      19:40-20:40
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu