Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ma 26.02. - Su 04.03.     Edellinen vko  2018-02-26  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ma
26.02.2018
Ti
27.02.2018
Ke
28.02.2018
To
01.03.2018
Pe
02.03.2018
La
03.03.2018
Su
04.03.2018
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
Täynnä
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Pauli (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-10:45
TaaperoDISCO! 1-2 v. 45´

Stina (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Functional training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Aamun lapsiparkkiin tulee ilmoittautua viim. edellisenä iltana klo 21
09:00-11:15
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-10:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
10:40-11:40
Cycling Basic

Reetta V-R (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
12:10-13:10
Jooga Fitness - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:15-10:45
BuugiAerobic 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:45-10:30
Sykejumppa 45´

Pauli (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:45-10:15
Fitness Training 30´

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Les Mills Bodyjam

Jasmine (Sali1)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:20-10:50
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:15
SenioriSali 75´

Anna (Sali3)
Ilmoittaudu
11:00-11:45
BuugiDISCO! 3-5v. 45´

Stina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
BuugiSumba

Heidi P./Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:45-11:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
SenioriJumppa 30´

Jasmine (Sali3)
Ilmoittaudu
10:40-11:10
BuugiHIIT 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:30-12:00
SenioriVatsa&Selkä 30´

Jasmine (Sali3)
Ilmoittaudu
15:30-19:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
11:55-12:55
Kahvakuula

Reetta V-R/Mikko (Sali2)
Ilmoittaudu
18:35-19:35
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:40-17:40
ShowDance, uusi ohjelma!

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´ (TÄYSI)

Pauli (Sali3)
Täynnä
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
12:00-12:45
BuugiSumba 45´

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:00-12:45
Core&Venyttely

Jasmine (Sali1)
Ilmoittaudu
 
17:00-17:45
BuugiJumppa 45´

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
13:00-14:15
NivelPiiri 75`

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
16:15-16:45
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
15:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Ohjattu sulkapallo

Pauli (Sulkapallo)
Ilmoittaudu
18:10-19:00
Ohjattu luistelutreeni 50´

Niina/Pauli (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 
17:25-18:25
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
16:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
  
17:40-18:40
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
16:00-16:30
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
Täynnä
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  
18:00-19:00
Les Mills Bodystep, atleettinen versio!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Personal Trainer - paikalla sinua varten!

Niina (Kuntosali)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
TanssiTeema 30´

Elina/Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  
18:00-19:00
Personal Trainer - paikalla sinua varten!

Mikko (Kuntosali)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:15-18:45
BuugiHIIT 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
Poikkeustunti: BuugiSumba!

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
18:05-18:50
Syvävenyttely 45´

Elina/Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  
18:00-19:00
TennisHIIT

Sini (Tenniskenttä)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack, miksattu ohjelma!

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
BuugiSumba

Kaisa (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
  
18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:45-19:15
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Kahvakuula Easy

Niina (Sali2)
Ilmoittaudu
   
18:40-19:40
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:00-20:00
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Cycling Basic

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
   
19:10-20:10
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:50-19:35
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
19:50-20:50
Fitness Training

Heidi-Elisa (Sali2)
Ilmoittaudu
19:40-20:40
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
   
 19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
     
 19:50-20:50
BuugiÄijjä

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu