Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
To 13.12. - Ke 19.12.     Edellinen vko  2018-12-13  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


To
13.12.2018
Pe
14.12.2018
La
15.12.2018
Su
16.12.2018
Ma
17.12.2018
Ti
18.12.2018
Ke
19.12.2018
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Heidi/Pauli (Ulkona)
Hlö.kunnan virkistysilta- kuntosali avoinna!
10:15-11:00
BuugiTaapero 1-2 v. 45´

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Kahvakuula

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
09:00-09:45
Tasapaino 45´(sali 2)

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Heidi (Sali3)
Täynnä
09:30-11:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elliroosa (Elina) (Lapsiparkki)
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:45-11:45
Cycling Basic

Reetta V-R/Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Elisa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elisa (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriJumppa Keppi+Kehonhuolto

Heidi (Sali2)
09:00-10:15
SenioriSali 75´

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
11:15-12:00
BuugiLiikkis 3-5v. 45´, motoriikkaa leikkien

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
BuugiSumba

Heidi-Elisa/Stina/Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
BuugiSyke 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:50-10:35
Lavatanssijumppa 45´ (salissa 3)

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
09:15-10:00
BuugiBaby 45´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
12:10-12:55
Kahvakuula 45´

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´ KLO 11:45!

Heidi (Sali2)
Täynnä
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:10-18:10
Fitness Training

Mimmu (Sali2)
10:15-11:15
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
13:15-14:15
Les Mills Bodypump - DISCOTEEMA!

Lotta, Sini, Sanni & Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
16:30-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
BuugiSumba 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
10:30-11:30
JyväsGolfin yksityistunti

Anuliisa (Sali3)
Ilmoittaudu
  16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elliroosa (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:20-18:50
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  16:30-17:15
TanssiTeema 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Cycling Development

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
18:25-19:25
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
   17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
   17:30-18:30
Cycling Challenge

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:10-19:10
Les Mills Bodypump, uusi ohjelma

Lotta & Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
Les Mills Grit Plyo 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
18:50-19:35
Joogavenyttely 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
   17:45-18:45
Les Mills Bodyattack, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:55-18:25
PakaraPower Easy 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
Kahvakuula

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
   17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:15-20:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump, uusi ohjelma

Nora & Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
Cross Training

Mimmu (Sali3)
Ilmoittaudu
   18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
19:45-20:45
BuugiÄijjä, kuntopiiri

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
    18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 19:35-20:35
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
    18:45-19:45
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  
    19:00-20:00
Les Mills Bodypump UUSI ohjelma!

Sanni & Sini (Sali2)
Ilmoittaudu