Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ke 13.12. - Ti 19.12.     Edellinen vko  2017-12-13  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ke
13.12.2017
To
14.12.2017
Pe
15.12.2017
La
16.12.2017
Su
17.12.2017
Ma
18.12.2017
Ti
19.12.2017
Tiedote
TYKY-Liikuntapäivän vuoksi aamun tunnit peruttu!
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-11:15
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-10:45
Taapero 1-2v 45´ (vanhemman kanssa)

Perttu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Functional training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anna (Sali3)
Täynnä
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Anna (Sali1)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Iida (Saara) (Lapsiparkki)
09:15-09:45
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
Cycling Basic 75´

(Cycling-sali)
Ilmoittaudu
12:10-13:10
Jooga Fitness - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-12:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Iida (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:15-11:15
SenioriVoima, HUOM: aika!

Mimmu (Sali2)
09:45-10:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:15
SenioriSali 75'

Anna (Sali3)
Ilmoittaudu
10:50-11:35
BuugiLiikkis 3-5v.PESÄPALLO SALI3

Perttu (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
10:15-10:45
BuugiAerobic 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:45-10:30
Kiertoharjoittelu

Anna (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
SenioriJumppa 30´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
10:40-11:10
BuugiHIIT 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Lyrical jazz

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
BuugiSumba

Stina Uusi Ohjelma (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Anna (Sali3)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anna (Sali3)
Täynnä
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:15
BuugiBaby 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
15:30-19:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
12:00-12:45
Core&Selkä 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:45-11:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
16:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:10-17:40
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
SenioriVatsa&Selkä 30´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:05-12:50
Kahvakuula 45´

(Sali2)
Ilmoittaudu
18:35-19:35
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:20-20:20
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
BuugiSelkä 30'

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu
15:20-19:35
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-18:30
Juoksukoulun pikkujoululenkki ja -sauna

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
13:00-14:00
Jooga Fitness Akrobatia. ILMAINEN!

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
ShowDance

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Challenge 45´

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodyattack, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
15:30-16:30
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:25-18:25
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
HipHop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
Cycling Easy 45´

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
16:45-17:30
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Palloiluhalli)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:45
Les Mills Bodypump 45´

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
LesMills Sh´bam 45´, miksattu ohjelma

Sini (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-22:00
Vuosiasiakkaiden Pikkujoulut 10€/hlö

(Sali3)
Ilmoittaudu
  18:00-19:00
Les Mills Bodystep

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:40-19:25
Fitness Training 45´

Niina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
   18:00-19:00
TennisHIIT

Sini (Tennis)
Ilmoittaudu
18:50-19:35
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
 17:45-18:15
TRX training 30´

Niina (Easy-tila)
Ilmoittaudu
   18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´-Mailaton

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
19:00-20:00
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Kahvakuula Easy

Niina (Sali2)
Ilmoittaudu
   18:30-19:30
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:50-20:50
BuugiÄijjä

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Cycling Basic

Kaisa K. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
   19:15-20:15
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
 
 18:35-19:20
Cross Training 45´

Mimmu & Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
     
 19:40-20:40
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu