Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Pe 20.10. - To 26.10.     Edellinen vko  2017-10-20  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Pe
20.10.2017
La
21.10.2017
Su
22.10.2017
Ma
23.10.2017
Ti
24.10.2017
Ke
25.10.2017
To
26.10.2017
08:00-08:30
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Janne (2. krs aula)
Tiedote
ILMAINEN TANSSIPÄIVÄ! Ilmoittaudu tunneille!
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Functional training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
Täynnä
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Pauli (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Ida (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:00-11:15
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Saara) (Lapsiparkki)
09:00-10:00
Cycling Basic 60'

Ida (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
12:00-13:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
Ilmoittaudu
09:30-12:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Meri (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Sini (Sali2)
10:00-10:30
TaaperoAfro 2-4v. 30´ (vanhemman kanssa)

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:10-13:10
Jooga Fitness - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:15-10:45
BuugiAerobic 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:45-10:30
Lavatanssijumppa 45´

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:15-09:45
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:15
SenioriSali 75'

Ida (Sali3)
10:30-11:00
BuugiSumba 30´

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Cycling Basic 30´

Ida (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:45-10:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:40-11:10
BuugiHIIT 30´

Sini (Sali2)
10:50-11:35
BuugiLiikkis 3-5v. 45´ Lasten akrobatia

Ida (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
BuugiSumba

Heidi P (Sali1)
Ilmoittaudu
10:45-11:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
SenioriJumppa 30´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
15:30-19:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
Lapsiparkkiin tulee ilmoittautua klo 12 mennessä
11:00-11:30
House 30'

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
16:20-20:20
Toiminnallinen Lapsiparkki

Anni R. (Meri) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:35-11:05
Core 30´

Ida (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:15
BuugiBaby 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:30-12:00
Lyrical jazz

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:35-19:35
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
ShowDance - Jive Style

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
Täynnä
16:15-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Meri (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
SenioriVatsa&Selkä 30´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Ohjattu sulkapallo

Pauli (Sulkapallo)
Ilmoittaudu
12:00-12:30
Hip Hop Fusion 30'

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:30-20:30
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
17:10-17:55
BuugiJumppa 45´

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
13:00-14:15
NivelPiiri 75`

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
15:20-19:35
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
12:00-13:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
Ilmoittaudu
 17:25-18:25
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
16:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:10-17:40
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
15:30-16:30
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Palloiluhalli)
Ilmoittaudu
12:05-12:50
Kahvakuula 45´

Niina (Sali2)
Ilmoittaudu
 17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
BuugiSelkä 30'

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:30
Circuit Training 45´

Janne (Sali3)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:30-13:00
Showdance, Jive 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:00-19:00
Les Mills Bodystep

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Challenge 45´

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
LesMills Sh´bam 45´

Jasmine (Sali1)
Ilmoittaudu
18:05-18:50
Syvävenyttely 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
13:00-13:30
Les Mills Sh´bam 30´

Jasmine (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:00-19:00
TennisHIIT

Sini (Tennis)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Lasten Tanssikurssi 5-8v. - lisämaksullinen

Stina (Sali3)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
Cycling Easy 45´

Ida (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
13:10-13:55
Core&Selkä 45´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
 18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´-Mailaton

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
HipHop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
TRX training 30´

Janne (Easy-tila)
Ilmoittaudu
 13:30-14:00
Les Mills Bodyjam 30´

Jasmine (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:45
Les Mills Bodypump 45´

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Buugia Makkaroille-kurssi - maksullinen

Niina (Easy-tila)
Ilmoittaudu
 18:10-19:00
Ohjattu luistelutreeni 50´ (ilman mailaa)

Niina (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 19:15-20:15
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:40-19:25
Fitness Training 45´

Niina (Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Kahvakuula Easy

Janne (Sali2)
Ilmoittaudu
    18:50-19:35
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
    19:00-20:00
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
19:40-20:40
Les Mills Bodyjam

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
18:35-19:20
Cross Training 45´

Mimmu & Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
    19:50-20:50
BuugiÄijjä

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu
 19:40-20:40
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu