Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
La 24.06. - Pe 30.06.     Edellinen vko  2017-06-24  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


La
24.06.2017
Su
25.06.2017
Ma
26.06.2017
Ti
27.06.2017
Ke
28.06.2017
To
29.06.2017
Pe
30.06.2017
Tiedote
Olemme suljettu Hyvää Juhannusta!
Tiedote
Olemma avoinna klo 15-21
Täynnä
09:00-10:15
Salitreeni 75´, Seniorit

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
09:00-09:45
Lavatanssijumppa 45´

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
Voimatreeni, Seniorit

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
SenioriHIIT

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
08:45-11:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
 17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-10:15
Kahvakuula 45´

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:45-12:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Meri (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

omatoiminen (Ulkona2)
Ilmoittaudu
 18:15-19:15
BuugiSumba

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali3)
Täynnä
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Functional training 50'

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:30-10:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
 19:00-20:00
Functional Training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
10:35-11:05
Les Mills Bodycombat 30'

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Meri (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:45
BuugiBaby 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:10-10:40
HIIT 30´

Mimmu (Ulkona)
Ilmoittaudu
 19:20-20:20
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:20-19:50
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Buugin Kesäkisat Voimamies/Voimanainen nro. 2

Niina&Janne (Ulkona)
Ilmoittaudu
  16:30-17:30
Diva's Dance

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
16:20-19:50
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  17:00-18:00
PadelHIIT

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
18:20-19:20
Les Mills Bodyjam

Jasmine (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
BuugiSumba

Heidi P./Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:25-18:25
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:45-18:30
Cycling Basic 45´

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Fitness Training

Heidi P. (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:50-18:35
Waacking and Disco!

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
 
  17:30-18:30
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
Kahvakuula

Pauli (Ulkona2)
Ilmoittaudu
19:05-19:50
Cross Training 45´

Niina/Janne (Ulkona)
Ilmoittaudu
 
  18:10-19:00
Yleisöluistelu 50´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
19:00-19:45
Cross Training 45´

Niina (Ulkona)
Ilmoittaudu
18:50-19:35
Fitness Training 45´

Heidi P. (Sali2)
Ilmoittaudu
19:35-20:35
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
 
  18:30-19:30
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 19:00-19:45
Cross Training 45´

Mimmu (Ulkona)
Ilmoittaudu
19:45-20:45
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
 
  18:40-19:40
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu