Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
La 19.08. - Pe 25.08.     Edellinen vko  2017-08-19  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


La
19.08.2017
Su
20.08.2017
Ma
21.08.2017
Ti
22.08.2017
Ke
23.08.2017
To
24.08.2017
Pe
25.08.2017
10:00-11:00
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Pauli (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
08:30-09:30
VRT

Sini (Sali2)
Täynnä
11:15-12:15
Kahvakuula

Janne (Ulkona)
18:15-19:15
BuugiSumba (puolet uutta ohjelmaa)

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

(Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

(Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:00-11:15
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
 19:00-20:00
LesMills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
10:15-10:45
BuugiAerobic 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:45-10:30
Lavatanssijumppa 45´

(Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:15-09:45
Fitness Training 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
 19:20-20:20
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Cycling Basic 30´

Ida (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:45-10:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:15
SenioriSali 75'

Elina & Liana (Sali3)
Ilmoittaudu
  10:45-11:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core 30´ HUOM! klo 10.35 sali 1

Ida (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
SenioriJumppa 30´

Niina/Stina (Sali3)
Ilmoittaudu
10:40-11:10
BuugiHIIT 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
  11:15-12:00
BuugiSumba 45´

Ida (Sali1)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
Täynnä
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:15
BuugiBaby 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
15:30-19:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

(Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
  16:20-20:20
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:15-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

(Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
SenioriVatsa&Selkä 30´

Niina/Stina (Sali3)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  16:30-17:30
ShowDance, Latin Style

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
15:20-19:35
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Ohjattu sulkapallo

Pauli (Sulkapallo)
Ilmoittaudu
  17:10-17:55
BuugiJumppa 45´

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Challenge 45´

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
BuugiSelkä 30'

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
15:30-16:30
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodyattack, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:25-18:25
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Lasten Tanssikurssi 5-8v. - lisämaksullinen

Stina (Sali3)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodyattack, miksattu ohjelma!

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
16:45-17:30
Circuit Training 45´

Janne (Sali3)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Palloiluhalli)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
HipHop Fusion - uusi ohjelma!

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
Cycling Easy 45´

Ida (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
LesMills Sh´bam 45´

Sini (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Buugin Voimamies-kisat!

Niina & Janne (Ulkona)
Ilmoittaudu
  18:00-19:00
Les Mills Bodystep, atleettinen versio!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:00-18:45
Les Mills Bodypump 45´

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
Helppoa Tanssahtelua 30´

Ida/Elina/Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  18:00-19:00
TennisHIIT

Sini (Tennis)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
Ilmoittaudu
17:45-18:15
TRX training 30´

Janne (Easy-tila)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
Ilmoittaudu
  18:10-19:00
Yleisöluistelu 50´

(Jäähalli)
Ilmoittaudu
18:50-19:35
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
18:40-19:40
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Kahvakuula Easy

Janne (Sali2)
Ilmoittaudu
18:05-18:50
Syvävenyttely 45´

Ida/Elina/Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  18:30-19:30
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:00-20:00
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
18:40-19:25
Fitness Training 45´

(Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
  19:15-20:15
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
19:50-20:50
BuugiÄijjä

Niina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:40-20:40
Les Mills Bodyjam

Jasmine (Sali1)
Ilmoittaudu
18:35-19:20
Cross Training 45´

Mimmu & Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
 
     18:45-19:45
Juoksukoulu

Minna (Ulkona)
Ilmoittaudu
 
     19:40-20:40
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu