Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
La 25.05. - Pe 31.05.     Edellinen vko  2019-05-25  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


La
25.05.2019
Su
26.05.2019
Ma
27.05.2019
Ti
28.05.2019
Ke
29.05.2019
To
30.05.2019
Pe
31.05.2019
10:00-11:00
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
10:00-11:00
Functional Training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
Täynnä
10:00-11:00
SenioriLiikuntatunti

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
SenioriSali

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
10:15-11:00
BuugiNapero 1-3v. 45´

Sini (Sali2)
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
Täynnä
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Iida (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:50-17:35
Fitness Training 45´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
11:15-12:15
Kahvakuula, uusi ohjelma

Sini (Sali2)
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Iida) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
 17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
CorePower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Cycling Development / Vauhtikest. 60 min.

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:00-18:30
CorePower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:15
Les Mills Grit Strenght 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  16:30-17:15
ShowJazz 45`

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:40-18:40
Aloittelijan polkujuoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
16:15-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nella (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
17:20-18:20
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Basic 45´

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:30-19:00
BuugiSumba 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Reetta N (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Cross Training PT-pienryhmä

Ida & Nora (Kuntosali)
Ilmoittaudu
(varasijalle)
18:50-19:50
Cross Training

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
 
  17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Kahvakuula Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
  
  18:00-18:30
Les Mills Grit Athletic 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
18:50-19:50
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
17:35-18:05
VRP - Vatsa - Reisi - Pakara 30´

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  
  18:00-19:00
Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
19:40-20:40
BuugiÄijjä, kuntopiiri

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
Tilaustunti - Diskos

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
  
  18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 18:10-19:10
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  
  18:45-19:45
Jooga Relax

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:45-19:15
TRX training 30´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
  
  18:45-19:45
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu