Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ke 03.07. - Ti 09.07.     Edellinen vko  2019-07-24  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ke
03.07.2019
To
04.07.2019
Pe
05.07.2019
La
06.07.2019
Su
07.07.2019
Ma
08.07.2019
Ti
09.07.2019
09:00-10:00
Seniori kuntosaliharjoittelu

Perttu (Kuntosali)
16:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Jenna (Nelli) (Lapsiparkki)
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

Omatoiminen (Ulkona)
09:30-10:30
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
18:00-19:00
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
09:30-10:30
SenioriJumppa

Pauli (Sali2)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Nelli) (Lapsiparkki)
17:30-18:00
BuugiSumba (lisää uutta! :)

Stina (Sali1)
10:00-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Jenna) (Lapsiparkki)
10:45-11:45
Bodypump

Lotta (Sali2)
18:00-19:00
Functional Training

Elina (Sali2)
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Jenna (Saara) (Lapsiparkki)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Nelli) (Lapsiparkki)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
18:00-18:30
VRP 30´

Stina (Sali1)
10:30-11:30
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
 19:05-20:05
Les Mills Bodybalance

Heidi (Sali1)
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
18:30-19:30
Cross Training

Ida (Ulkona)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
 19:05-20:05
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
18:35-19:35
Jooga Venyttely

Stina (Sali1)
17:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Lapsiparkki)
  16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Jenna (Nelli) (Lapsiparkki)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
16:00-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ninni) (Lapsiparkki)
 18:00-19:00
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
  16:30-17:30
Jazz

Elina (Sali1)
18:30-19:30
Cross Training

Ida (Ulkona2)
16:15-17:15
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
 18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Reetta N (Cycling-sali)
  17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
17:30-18:00
Cycling Easy 30´

Kaisa (Cycling-sali)
 19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Reetta N (Sali2)
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
18:00-19:00
Cross Training

Ida (Kuntosali)
    18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
 
18:05-18:35
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
    18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

Omatoiminen (Jäähalli)
 
18:40-19:40
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
    18:30-19:30
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
 
     18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)