Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ke 26.06. - Ti 02.07.     Edellinen vko  2019-07-24  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ke
26.06.2019
To
27.06.2019
Pe
28.06.2019
La
29.06.2019
Su
30.06.2019
Ma
01.07.2019
Ti
02.07.2019
Tiedote
Sali 2 lattiaa uusitaan, joten tunteja ollaan siirretty sali 3:n.
Tiedote
Sali 2 lattiaa uusitaan, joten tunteja ollaan siirretty sali 3:n.
Tiedote
Sali 2 lattiaa uusitaan, joten tunteja ollaan siirretty sali 3:n.
Tiedote
Sali 2 lattiaa uusitaan, joten tunteja ollaan siirretty sali 3:n.
Tiedote
Les Mills Bodybalance palaa sunnuntaille 7.7. alkaen!
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
09:30-10:30
SenioriJumppa

Pauli (Sali2)
09:00-10:00
Seniori kuntosaliharjoittelu

Pauli (Kuntosali)
16:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Jenna) (Lapsiparkki)
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

Omatoiminen (Ulkona)
09:30-10:30
Cycling Basic

Reetta V-R (Cycling-sali)
18:00-19:00
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Jenna (Nelli) (Lapsiparkki)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Jenna) (Lapsiparkki)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Milka (Jenna) (Lapsiparkki)
17:30-18:00
BuugiBaletti

Heidi-Elisa (Sali1)
10:00-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Iida (Jenna) (Lapsiparkki)
10:45-11:45
Kahvakuula

Reetta V-R (Sali3)
18:00-19:00
Functional training (SALI 2)

Elina (Sali3)
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
18:00-18:30
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
10:30-11:30
Les Mills Bodypump (SALI 2)

Sini (Sali3)
 19:05-20:05
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat UUSI OHJELMA

Jasmine (Sali2)
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
18:15-19:15
Les Mills Bodycombat (HUOM! SALI 2)

Sini (Sali3)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
 19:05-20:05
Les Mills Bodycombat (SALI 2)

Jasminen (Sali3)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Saara) (Lapsiparkki)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
18:30-19:30
Cross Training

Ida (Ulkona)
17:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Iida) (Lapsiparkki)
  16:30-17:30
Jazz

Elina (Sali1)
18:30-19:30
Cross Training (Sali 3 varalla!)

Ida (Ulkona2)
16:00-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Milka) (Lapsiparkki)
18:35-19:35
Jooga Venyttely

Heidi-Elisa (Sali1)
18:00-19:00
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
  17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
16:15-17:15
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
 18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Reetta N (Cycling-sali)
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
17:30-18:00
Cycling Easy 30´

Kaisa (Cycling-sali)
 19:00-20:00
Les Mills Bodypump (SALI 2)

Reetta N. (Sali3)
  18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
 
18:00-19:00
Cross Training

Ida (Kuntosali)
    18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

Omatoiminen (Jäähalli)
 
18:05-18:35
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
    18:30-19:30
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
 
18:40-19:40
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
    18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)