Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ma 10.06. - Su 16.06.     Edellinen vko  2019-07-24  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ma
10.06.2019
Ti
11.06.2019
Ke
12.06.2019
To
13.06.2019
Pe
14.06.2019
La
15.06.2019
Su
16.06.2019
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anu (Sali3)
09:30-10:30
SenioriJumppa

Anu (Sali2)
09:00-10:00
Seniori kuntosaliharjoittelu

Anu (Kuntosali)
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Riikka (Ulkona)
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

Omatoiminen (Ulkona)
 Tiedote
Les Mills Bodybalance palaa sunnuntaille 7.7. alkaen!
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Jenna (Iida) (Lapsiparkki)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Milka (Iida) (Lapsiparkki)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Milka (Saara) (Lapsiparkki)
16:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ninni) (Lapsiparkki)
10:00-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Jenna (Iida) (Lapsiparkki)
 18:00-19:00
Functional Training

Elina (Sali2)
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
17:30-18:00
Jazz 30`

Elina (Sali1)
10:30-11:30
Fitness Training - perusvoimaharjoitus

Elina (Sali2)
 19:05-20:05
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
10:30-11:30
SenioriSali

Anu (Sali3)
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
17:30-18:30
Juoksukoulu, jatko: Huom, muuttunut aika!

Minna Manninen (Ulkona)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
  
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Milka) (Lapsiparkki)
17:40-18:40
Aloittelijan polkujuoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
18:00-18:30
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
17:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ninni) (Lapsiparkki)
  
16:30-17:30
Jazz

Elina (Sali1)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
16:00-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Jenna (Saara) (Lapsiparkki)
18:30-19:30
Cross Training

Ida (Ulkona)
18:00-19:00
BuugiSumbaMix

Stina (Sali1)
  
17:30-18:30
Functional Core

Elina (Sali1)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
16:15-17:15
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
18:35-19:35
Jooga Relax

Elina (Sali1)
18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Reetta N (Cycling-sali)
  
17:30-18:30
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
17:30-18:00
Cycling Easy 30´

Kaisa (Cycling-sali)
 19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Reetta N (Sali2)
  
18:00-19:00
Yleisöluistelu 30` huom klo 18.10-18.40

Omatoiminen (Jäähalli)
 18:00-19:00
Cross Training

Ida (Kuntosali)
    
18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
 18:05-18:35
VRP 30´

Kaisa (Sali1)
    
18:30-19:30
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
 18:30-19:30
Kahvakuula

Pauli (Ulkona)
    
18:30-19:30
TennisHIIT

Sini (Tenniskenttä)
 18:40-19:40
BuugiSumba 45` HUOM! Poikkeava kesto 45min

Kaisa (Sali1)
    
18:45-19:45
Les Mills Bodypump/ miksattu ohjelma

Lotta (Sali2)