Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Ma 20.05. - Su 26.05.     Edellinen vko  2019-06-26  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Ma
20.05.2019
Ti
21.05.2019
Ke
22.05.2019
To
23.05.2019
Pe
24.05.2019
La
25.05.2019
Su
26.05.2019
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Jasmine (Sali3)
10:00-11:00
SenioriLiikuntatunti

Anu (Sali1)
08:45-09:45
Pomot Piilossa - valmennusryhmä - vika krt!

Elina (Sali1)
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
09:00-10:00
SenioriSali

Pauli (Sali3)
10:00-11:00
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
09:30-11:45

(Lapsiparkki)
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Jasmine (Sali3)
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Anu (Sali3)
09:00-10:00
SenioriVoima

Anu (Sali2)
08:45-09:45
Kiertoharjoittelu, työkyky & seniorit

Sini (Sali3)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Iida) (Lapsiparkki)
10:15-11:00
BuugiNapero 1-3v. 45´

Sini (Sali2)
10:00-11:00
Functional Training

Elina (Sali2)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Iida) (Lapsiparkki)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Nella) (Lapsiparkki)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Iida (Ninni) (Lapsiparkki)
15:45-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Oona) (Lapsiparkki)
10:00-11:00
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
11:15-12:15
Kahvakuula, uusi ohjelma

Sini (Sali2)
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
16:30-17:15
ShowJazz 45´

Elina (Sali1)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
16:00-17:00
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
 17:15-18:15
BuugiSumba

Heidi-Elisa (Sali1)
17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
17:40-18:40
Aloittelijan polkujuoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
10:30-11:00
CorePower 30´

Elina (Sali1)
16:50-17:35
Fitness Training 45´

Mimmu (Sali2)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

(Lapsiparkki)
 17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Sini & Sanni (Sali2)
17:30-18:30
Cycling Challenge

Juha (Cycling-sali)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
17:30-18:00
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
 18:30-19:30
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
16:15-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Oona (Lapsiparkki)
17:45-18:45
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
17:20-18:20
Les Mills Bodycombat

Sini (Sali2)
  
18:00-19:00
Circuit Training

Hanna-Riikka (Sali3)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
18:00-18:30
CorePower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
   
18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
18:50-19:50
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
17:00-17:45
Cycling Basic 45´

Reetta N. (Cycling-sali)
18:00-19:00
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
   
18:45-19:45
Jooga Relax

Elina (Sali1)
19:40-20:40
BuugiÄijjä, TennisHiit ulkona

Sini (Sali3)
17:30-18:30
Cross Training PT-pienryhmä

Ida & Nora (Kuntosali)
18:30-19:00
BuugiSumba 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
   
18:45-19:45
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
 17:35-18:05
Vatsa - Reisi - Pakara 30´ Uusi ohjelma

Stina (Sali1)
18:50-19:50
Cross Training- Ulkona ja kahvakuulat mukaan

Mimmu (Sali2)
   
  18:00-19:00
Tilaustunti - Diskos

Reetta V-R (Cycling-sali)
    
  18:10-19:10
BuugiSumbaMix

Stina (Sali1)