Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Pe 16.11. - To 22.11.     Edellinen vko  2018-11-14  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Pe
16.11.2018
La
17.11.2018
Su
18.11.2018
Ma
19.11.2018
Ti
20.11.2018
Ke
21.11.2018
To
22.11.2018
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:15-11:00
BuugiTaapero 1-2 v. 45´

Stina (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Functional training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Heidi (Sali3)
Täynnä
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Heidi/Pauli (Ulkona)
09:00-10:15
SenioriSali 75´(Salibandykentällä!)

Anu (Sali3)
Ilmoittaudu
10:45-11:45
Cycling Basic

Reetta V-R/Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Elliroosa) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elliroosa (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Elliroosa) (Lapsiparkki)
15:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elliroosa (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
11:00-12:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
BuugiSyke 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
09:50-10:35
Lavatanssijumppa 45´

Heidi (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriJumppa Multi Band Kuminauha+Hiit 75

Anu (Sali2)
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:15-12:00
BuugiLiikkis 3-5v. 45´

Stina (Sali2)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
15:45-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
17:00-17:45
Dancehall 45´

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:10-12:55
Kahvakuula 45´

Reetta V-R (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump, miksattu ohjelma

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
SenioriVoima

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
17:10-18:10
Fitness Training

Mimmu (Sali2)
17:00-17:30
Les Mills Grit Strenght 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
12:00-13:15
SenioriSali 75´

Heidi (Sali3)
Ilmoittaudu
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
Täynnä
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
BuugiSumba 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:15-17:00
Cross Training pienryhmä 45´

Mimmu (Kuntosali)
18:20-18:50
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
17:45-18:15
Syvävenyttely 30´

Elina/Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  16:30-17:15
TanssiTeema 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

(Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
18:25-19:25
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Cycling Development

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
18:30-19:30
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
18:15-19:00
Cycling Challenge 45´

Reetta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Kuntosaliharjoittelun alkeiskurssi 39€/5krt

Anuliisa (Kuntosali)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:15-18:15
Circuit Training

Pauli (Sali3)
18:50-19:20
VoimisteluVenyttely 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
19:10-20:10
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Juha (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:10-19:10
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
Les Mills Grit Plyo 30´

Nora (Sali2)
19:30-20:30
Kahvakuula

Sini (Sali2)
   17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:55-18:25
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
19:30-20:30
Cross Training (HUOM. muuttunut aika!)

Mimmu (Sali3)
   17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:15-20:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Nora (Sali2)
 
   18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
Ilmoittaudu
19:45-20:45
BuugiÄijjä

Sini (Sali3)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
 
   18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
Ilmoittaudu
 18:30-19:00
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
 
   18:45-19:45
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:30-19:30
Lavatanssijumppa (rankaystävällinen)

Heidi N. (Sali3)
 
   19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
 19:35-20:35
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
 
   19:05-20:05
Kahvakuula

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
 19:50-20:20
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu