Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
Pe 02.11. - To 08.11.     Edellinen vko  2018-11-14  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


Pe
02.11.2018
La
03.11.2018
Su
04.11.2018
Ma
05.11.2018
Ti
06.11.2018
Ke
07.11.2018
To
08.11.2018
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Lapsiparkki)
09:00-09:30
BuugiSumba 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
10:00-11:00
Functional training

Elina (Sali2)
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Heidi (Sali1)
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Heidi (Sali3)
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Heidi/Pauli (Ulkona)
09:00-10:15
SenioriSali 75´

Anu (Sali3)
09:30-10:00
Core&Pilates 30`

Heidi-Elisa (Sali1)
11:15-12:15
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
09:30-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Elliroosa) (Lapsiparkki)
09:30-11:00
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
09:15-10:00
BuugiBaby 45´

Kaisa (Sali1)
09:45-10:30
BuugiTaapero 1-2 v. 45´ SALI 3

Sini (Sali2)
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
10:30-11:00
BuugiSyke 30´

Mimmu (Sali2)
09:50-10:35
Lavatanssijumppa 45´(salissa 3)

Heidi (Sali1)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
10:30-11:45
SenioriJumppa Multi Band Kuminauha+Hiit 75

Heidi (Sali2)
10:15-11:15
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
10:45-11:45
Cycling Basic 60` HUOM 9.00-10.00!

Reetta V-R (Cycling-sali)
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Heidi (Sali3)
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´

Heidi (Sali2)
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
15:45-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Elisa) (Lapsiparkki)
15:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Elisa) (Lapsiparkki)
10:45-11:30
BuugiLiikkis 3-5v.,koordinaatiota leikkien S3

Sini (2. krs aula)
18:30-19:30
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
11:00-11:30
PakaraPower 30´

Mimmu (Sali2)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
10:30-11:30
SenioriVoima

Heidi (Sali2)
16:00-17:00
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
11:45-12:30
Kahvakuula 45´

Sini (Sali1)
 16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Elina) (Lapsiparkki)
17:00-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, HUOM poikkeusaika

Nelli (Nina) (Lapsiparkki)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
17:10-18:10
Fitness Training

Elina (Sali2)
17:00-17:45
Halloween Thriller! (Lopputunnista Dancehall)

Stina (Sali1)
  16:30-17:15
Voguing Femme 45´

Elina (Sali1)
17:00-18:00
Cycling Development/ PK

Lotta (Cycling-sali)
16:15-17:00
Cross Training pienryhmä 45´

Mimmu (Kuntosali)
17:30-18:15
BuugiSumba 45´

Heidi-Elisa (Sali1)
17:00-17:30
Les Mills Grit Strength 30´

Nora (Sali2)
  17:15-17:45
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Elliroosa) (Lapsiparkki)
18:20-18:50
PakaraPower 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Juha (Cycling-sali)
18:10-19:10
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
18:25-19:25
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
17:45-18:15
Syvävenyttely 30´

Stina (Sali1)
  17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
17:15-18:15
Circuit Training

Pauli (Sali3)
18:30-19:30
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
  17:50-18:40
Functional Core 50´

Elina (Sali1)
19:15-20:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
17:30-18:00
Les Mills Grit Plyo 30´

Nora (Sali2)
18:50-19:20
VoimisteluVenyttely 30´

Heidi-Elisa (Sali1)
18:15-19:00
Cycling Challenge 45´

Reetta (Cycling-sali)
  18:00-19:00
Circuit Training

Kaisa (Sali3)
19:45-20:45
BuugiÄijjä, kuntopiiri

Sini (Sali3)
17:55-18:25
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
19:40-20:40
Cross Training

Mimmu (Sali3)
   18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
 18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Nora (Sali2)
 
   18:45-19:45
Roll&Stretch - ylävartalon käsittely

Elina (Sali1)
 18:30-19:30
BuugiSumba 30` (poikkeus kesto)

Kaisa (Sali1)
 
   19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
 18:30-19:00
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
 
     18:30-19:30
Rankaystävällinen lavatanssijumppa

Heidi Nieminen (Sali3)
 
     19:10-19:40
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli Rintamäki (2. krs aula)
 
     19:35-20:35
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
 
     19:50-20:20
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)