Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
To 19.07. - Ke 25.07.     Edellinen vko  2018-07-20  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


To
19.07.2018
Pe
20.07.2018
La
21.07.2018
Su
22.07.2018
Ma
23.07.2018
Ti
24.07.2018
Ke
25.07.2018
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
08:45-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
11:30-12:30
Kahvakuula

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
18:00-19:00
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
SenioriVoima 75`

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-09:45
Sykejumppa 45´

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
SenioriKuntosali

Pauli (Kuntosali)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

omatoiminen (Ulkona)
 18:00-19:00
Functional Training

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
CIRCUIT Seniori 75´

Pauli (Sali3)
10:00-10:30
BuugiSyke 30`

Elina (Sali2)
 19:10-20:10
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:00-20:30
Lapsiparkki auki 20.45 asti!

Saara (Nelli) (Lapsiparkki)
10:30-11:00
Fitness Training 30`

Elina (Sali2)
 19:10-20:10
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-17:15
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  16:30-17:00
Reggaeton 30`

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
18:00-19:00
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:00-17:30
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
19:45-20:45
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
18:00-19:00
Cycling Challenge

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
16:25-16:55
BuugiSyke 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
 19:10-20:10
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:35-18:35
Functional Core

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
19:00-20:00
CrossTraining

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
17:00-17:30
Fitness Training 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
    18:00-19:00
Circuit Training

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
 17:30-18:30
Cycling Basic 55´

Essi (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
    18:35-19:35
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
 18:15-19:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
      18:25-18:55
VRP 30´

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
      19:00-20:00
BuugiSumba

Stina (Sali1)
Ilmoittaudu
      19:30-20:30
CrossTraining/Kahvakuula

Jasmine (Ulkona)
Ilmoittaudu