Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
To 05.07. - Ke 11.07.     Edellinen vko  2018-07-23  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


To
05.07.2018
Pe
06.07.2018
La
07.07.2018
Su
08.07.2018
Ma
09.07.2018
Ti
10.07.2018
Ke
11.07.2018
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Saara) (Lapsiparkki)
08:45-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
10:00-11:15
Cycling Basic 75´

Reetta V-R (Cycling-sali)
18:00-19:00
BuugiSumba

Heidi P. (Sali1)
07:30-08:15
Juoksukoulu - Lähtö Harjun yu-kentän portit

Minna Manninen (Ulkona)
09:00-09:45
Sykejumppa 45´

Pauli (Sali2)
09:00-10:00
SenioriKuntosali

Pauli (Kuntosali)
10:30-11:30
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

omatoiminen (Ulkona)
11:30-12:30
Kahvakuula

Reetta V-R (Ulkona)
18:00-19:00
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
09:00-10:15
SenioriVoima 75`

(Sali2)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Nelli) (Lapsiparkki)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Saara) (Lapsiparkki)
10:30-11:45
CIRCUIT Seniori 75´

Pauli (Sali3)
10:00-10:30
Les Mills Bodycombat 30`

Sanni (Sali2)
 19:10-20:10
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
17:30-18:30
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
10:15-11:15
Syketunti, HIIT (korvaava tunti)

Pauli (Sali2)
16:00-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
10:30-11:00
Les Mills Bodypump 30´

Sanni (Sali2)
 19:10-20:10
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
10:30-11:30
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
17:45-18:45
FlashDance (korvaava tunti)

Heidi P. (Sali1)
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
16:15-17:15
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
  16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
18:45-19:45
Syvävenyttely (korvaava tunti)

Heidi P. (Sali1)
17:30-18:30
Cycling Basic 55´

Essi (Cycling-sali)
18:30-19:30
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
18:00-19:00
BuugiSumba

Heidi P. (Sali1)
  16:30-17:30
BuugiSumba (korvaava tunti)

Stina (Sali1)
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
18:25-18:55
PakaraPower 30´

Heidi P. (Sali1)
 18:00-19:00
Cycling Challenge

Reetta V-R (Cycling-sali)
  17:30-18:00
VRP Uusi ohjelma 30´(korvaava)

Stina (Sali1)
19:00-20:00
CrossTraining

Pauli (Ulkona)
19:00-20:00
BuugiSumba

Heidi P. (Sali1)
 19:10-20:10
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Reetta N (Cycling-sali)
  
    18:00-19:00
Syvävenyttely (korvaava tunti)

Stina (Sali1)
  
    18:00-19:00
Circuit Training

Niina (Sali3)
  
    18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)