Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
To 21.06. - Ke 27.06.     Edellinen vko  2018-06-24  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


To
21.06.2018
Pe
22.06.2018
La
23.06.2018
Su
24.06.2018
Ma
25.06.2018
Ti
26.06.2018
Ke
27.06.2018
Tiedote
Olemme avoinna klo 6.30-17! Hyvää Juhannusta kaikille!
Tiedote
Olemme kiinni. Hyvää juhannusta kaikille!
Tiedote
Olemme kiinni. Hyvää juhannusta kaikille!
Tiedote
Olemme avoinna klo 15-21!
07:30-08:15
Juoksukoulu - Lähtö Harjun yu-kentän portit

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
07:00-07:45
Cycling Basic 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
09:00-10:00
SenioriKuntosali

Heidi (Kuntosali)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Heidi (Ulkona)
  18:00-19:00
BuugiSumba

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
09:00-10:15
SenioriVoima 75´

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
09:00-09:45
Lavatanssijumppa 45´

Heidi (Sali2)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Elina) (Lapsiparkki)
  18:00-19:00
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:00-11:00
Fysioryhmä, Seniorit 5€/hlö

Anna (Sali3)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
Les Mills Bodypump

Sanni & Sini (Sali2)
  19:10-20:10
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:30
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
10:30-11:45
CIRCUIT Seniori 75´

Heidi (Sali3)
   16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:00-20:30
Lapsiparkki SULJETTU. Hyvää juhannusta!

(Lapsiparkki)
   17:00-18:00
BuugiSumba

Kaisa K. (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodyattack

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
    17:30-18:30
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
16:25-16:55
BuugiSyke 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
    18:00-18:30
PakaraPower 30´

Kaisa K. (Sali1)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-17:30
Fitness Training 30´

Elina (Sali2)
Ilmoittaudu
    18:00-19:00
Circuit Training

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
    18:30-19:00
Venyttely 30´

Kaisa K. (Sali1)
Ilmoittaudu
19:00-20:00
CrossTraining

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Fysioryhmä 5€/hlö TEEMA: ryhti

Niina (Sali3)
Ilmoittaudu
    18:45-19:45
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
Ilmoittaudu
 18:15-19:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
      18:25-18:55
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
      19:00-20:00
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
      19:30-20:30
CrossTraining/Kahvakuula

Jasmine (Ulkona)
Ilmoittaudu