Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
To 07.06. - Ke 13.06.     Edellinen vko  2018-06-24  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


To
07.06.2018
Pe
08.06.2018
La
09.06.2018
Su
10.06.2018
Ma
11.06.2018
Ti
12.06.2018
Ke
13.06.2018
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Heidi/Pauli (Ulkona)
08:45-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Elina) (Lapsiparkki)
10:00-11:15
Cycling Basic 75´

Reetta V-R/ Lotta (Cycling-sali)
18:00-19:00
BuugiSumba

Heidi P. (Sali1)
07:30-08:15
Juoksukoulu - Lähtö Harjun yu-kentän portit

Minna Manninen (Ulkona)
07:00-07:45
Cycling Basic 45´

Kaisa (Cycling-sali)
09:00-10:00
SenioriKuntosali

Heidi (Kuntosali)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
09:00-10:00
SauvaKävelyTreeni

omatoiminen (Ulkona)
11:30-12:30
Kahvakuula

Pauli (Ulkona)
18:00-19:00
Les Mills Bodypump, uusi ohjelma

Sini (Sali2)
09:00-10:00
SenioriVoima

Heidi (Sali2)
09:00-09:45
Lavatanssijumppa 45´

Heidi (Sali2)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
10:30-11:30
Les Mills Bodypump/ miksattu ohjelma

Lotta (Sali2)
10:00-10:30
Les Mills Bodycombat 30`, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
 19:10-20:10
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
09:15-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
10:00-11:00
Fysioryhmä, Seniorit 5€/hlö

Niina (Sali3)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
10:30-11:45
CIRCUIT Seniori 75´

Heidi (Sali3)
10:30-11:00
Les Mills Bodypump 30´

Sanni (Sali2)
 19:10-20:10
Les Mills Bodycombat, miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
10:30-11:30
Les Mills Bodypump/uusi ohjelma!

Sanni & Lotta (Sali2)
16:30-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
16:00-20:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Elina) (Lapsiparkki)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
  16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
11:00-11:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
17:20-18:20
Juoksukoulu, alkeet

Minna Manninen (Ulkona)
18:00-19:00
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
  16:30-17:00
ShowSalsa 30`

Elina (Sali1)
17:30-18:30
Les Mills Bodyattack/uusi ohjelma!

Sanni & Nora (Sali2)
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Ninni) (Lapsiparkki)
18:30-19:30
LesMills Bodyattack,miksattu! Parhaat palat

Nora & Sanni (Sali2)
18:00-19:00
Cycling Challenge

Reetta N. (Cycling-sali)
  17:00-17:30
PakaraPower 30´

Elina (Sali1)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
16:25-16:55
BuugiSyke 30´

Elina (Sali2)
18:30-19:30
Juoksukoulu, jatko

Minna Manninen (Ulkona)
19:10-20:10
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
  17:30-18:30
Cycling Challenge

Lotta (Cycling-sali)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
17:00-17:30
Fitness Training 30´

Elina (Sali2)
19:40-20:40
Fitness Training

Heidi-Elisa (Sali2)
   17:35-18:35
Functional Core

Elina (Sali1)
18:45-19:45
Les Mills Bodypump/uusi ohjelma!

Sanni & Sini (Sali2)
17:35-18:05
PakaraPower 30´

Kaisa (Sali1)
19:45-20:45
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
   18:00-19:00
Circuit Training

Niina (Sali3)
19:00-20:00
CrossTraining

Niina (Ulkona)
18:10-19:10
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
    18:35-19:35
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
 18:15-19:15
Les Mills Bodycombat/miksattu ohjelma!

Sanni (Sali2)
    18:45-19:45
Les Mills Bodypump/ uusi ohjelma!

Lotta, Sanni & Sini (Sali2)
 19:20-20:05
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)