Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
La 20.01. - Pe 26.01.     Edellinen vko  2018-12-13  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


La
20.01.2018
Su
21.01.2018
Ma
22.01.2018
Ti
23.01.2018
Ke
24.01.2018
To
25.01.2018
Pe
26.01.2018
10:00-10:45
BuugiTaapero 1-2 v. Telinevoikka SALI 3

Heidi-Elisa (Sali2)
11:00-12:00
Functional training

Elina (Sali2)
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Pauli (Sali1)
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Pauli (Sali3)
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Ninni) (Lapsiparkki)
10:40-11:40
Cycling Basic

Lotta (Cycling-sali)
12:10-13:10
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
09:00-11:15
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
09:15-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Elina) (Lapsiparkki)
09:30-10:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
11:00-12:00
Les Mills Bodyjam

Jasmine (Sali1)
13:00-14:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
10:15-10:45
BuugiAerobic 30´

Mimmu (Sali2)
09:45-10:30
Sykejumppa 45´

Pauli (Sali1)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
09:45-10:15
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Mimmu (Sali2)
11:00-11:45
BuugiLiikkis 3-5v. TELINEVOIMISTELU SALI 3

Heidi-Elisa/Stina (Sali2)
17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
10:20-10:50
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Mimmu (Sali2)
10:00-11:15
SenioriSali 75´

Heidi P/Mikko (Sali3)
11:00-12:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
17:30-18:30
BuugiSumba

Kaisa (Sali1)
10:45-11:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Mimmu (Sali2)
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
10:30-11:30
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
10:30-11:15
BuugiBaby 45´

Tiina&Alvar (Sali1)
10:40-11:10
BuugiHIIT 30´

Mimmu (Sali2)
11:55-12:55
Kahvakuula

Reetta V-R (Sali2)
18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´ (TÄYSI)

Pauli (Sali3)
11:00-10:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
11:00-11:30
SenioriJumppa 30´

Pauli (Sali3)
15:30-19:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Nelli) (Lapsiparkki)
12:00-12:45
Core&Venyttely

Jasmine (Sali1)
18:35-19:35
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
16:40-17:40
ShowDance - Feel It Still!

Elina (Sali1)
13:00-14:15
NivelPiiri 75`

Pauli (Sali3)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Nelli (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
11:30-12:00
SenioriVatsa&Selkä 30´

Pauli (Sali3)
15:45-16:45
Jooga Relax

Elina (Sali1)
 19:00-20:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
17:25-18:25
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
16:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ida-Sofia (Saara) (Lapsiparkki)
16:15-16:45
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
15:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Nelli) (Lapsiparkki)
16:00-17:00
Ohjattu sulkapallo

Pauli (Sulkapallo)
  17:40-18:40
Functional Core

Elina (Sali1)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
15:45-16:45
Jooga Pilates

Elina (Sali1)
17:00-18:00
Les Mills Bodyattack (korvaava)

Nora (Sali2)
  18:00-19:00
Les Mills Bodystep

Sanni (Sali2)
17:30-18:30
Personal Trainer - paikalla sinua varten!

Niina/Kaisa (Kuntosali)
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
16:00-16:30
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
  18:00-19:00
Personal Trainer - paikalla sinua varten!

Mikko (Kuntosali)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion

Elina (Sali1)
17:00-17:30
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
17:00-18:00
Circuit Training

Pauli (Sali3)
17:30-18:00
Lyrical Jazz 30´

Elina (Sali1)
  18:00-19:00
TennisHIIT

Sini (Tenniskenttä)
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
18:00-18:30
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Kaisa (Sali1)
17:30-18:15
LesMills Sh´bam 45´

Sini (Sali1)
18:05-18:50
Syvävenyttely 45´

Elina (Sali1)
  18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Lotta (Cycling-sali)
18:15-18:45
BuugiHIIT 30´

Nora (Sali2)
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
  18:40-19:40
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
18:45-19:45
BuugiSumba

Kaisa (Sali2)
18:15-19:15
Buugia Makkaroille-kurssi - maksullinen

Niina (Easy-tila)
 
  19:10-20:10
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
18:50-19:35
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
18:45-19:15
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
18:30-19:30
Kahvakuula Easy

Sini (Sali2)
 
   19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
19:00-20:00
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
18:30-19:30
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
 
   19:50-20:50
BuugiÄijjä

Niina (Sali1)
 18:30-19:30
Cycling Basic

Reetta N. (Cycling-sali)
 
     18:35-19:30
Cross Training

Mimmu (Sali3)
 
     19:35-20:35
Hiihtokoulu Luistelu

Minna Manninen (Ulkona)
 
     19:40-20:40
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)