Ryhmäliikunta   Mailapelikurssit   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Sisätennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
La 13.01. - Pe 19.01.     Edellinen vko  2018-01-16  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


La
13.01.2018
Su
14.01.2018
Ma
15.01.2018
Ti
16.01.2018
Ke
17.01.2018
To
18.01.2018
Pe
19.01.2018
10:00-10:45
BuugiTaapero 1-2 v. Rytmiikka 45´

Stina (Sali2)
12:00-13:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Pauli (Sali3)
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Pauli (Sali1)
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
Ilmoittaudu
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
10:40-11:40
Cycling Basic

Reetta V-R (Cycling-sali)
17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Lapsiparkki)
09:00-11:15
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
09:15-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Elina (Ninni) (Lapsiparkki)
Aamun lapsiparkkiin tulee ilmoittautua viim. edellisenä iltana klo 21
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
09:30-10:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
11:00-11:45
BuugiLiikkis 3-5v. Lastentanssi, rytmiikka

Stina (Sali2)
17:30-18:30
BuugiSumba

Heidi P. (Sali1)
10:15-10:45
BuugiAerobic 30´

Mimmu (Sali2)
09:45-10:30
Sykejumppa 45´

Pauli (Sali1)
10:00-10:30
BuugiSumba 30´

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
09:45-10:15
Fitness Training 30´

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
11:55-12:55
Kahvakuula

Reetta V-R (Sali2)
18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
10:20-10:50
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
10:00-11:15
SenioriSali 75´

Anna (Sali3)
Ilmoittaudu
18:10-19:00
Yleisöluistelu

(Jäähalli)
18:35-19:35
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
10:45-11:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Mimmu (Sali2)
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
10:30-11:30
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
10:30-11:15
BuugiBaby 45´

Tiina&Alvar (Sali1)
Ilmoittaudu
10:40-11:10
BuugiHIIT 30´

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
 19:00-20:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Elina) (Lapsiparkki)
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´ (TÄYSI)

Pauli (Sali3)
11:00-10:15
Venyttely 15´

Heidi P. (Sali1)
Ilmoittaudu
11:00-11:30
SenioriJumppa 30´

Jasmine (Sali3)
Ilmoittaudu
15:30-19:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
  16:40-17:40
BuugiSumba

Heidi P. (Sali1)
13:00-14:15
NivelPiiri 75`

Pauli (Sali3)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Nelli) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
11:30-12:00
SenioriVatsa&Selkä 30´

Jasmine (Sali3)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  17:00-17:45
BuugiJumppa 45´

Pauli (Sali2)
16:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Saara (Nelli) (Lapsiparkki)
16:15-16:45
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
15:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida(Saara) (Lapsiparkki)
Ilmoittaudu
16:00-17:00
Ohjattu sulkapallo

Pauli (Sulkapallo)
Ilmoittaudu
  17:25-18:25
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
16:45-17:45
Core 45' (korvaava tunti)

Stina (Sali1)
16:30-17:30
Les Mills Bodystep (korvaava tunti)

Sanni (Sali2)
Ilmoittaudu
15:45-16:45
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
Ilmoittaudu
  17:40-18:40
Core (korvaava tunti)

Heidi-Elisa (Sali1)
17:30-18:30
Personal Trainer - paikalla sinua varten!

Niina (Kuntosali)
17:00-18:00
Kuntosalikurssi 49€/kurssi, sis. 4 tapaamista

Pauli (Kuntosali)
Ilmoittaudu
16:00-16:30
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
Ilmoittaudu
  18:00-19:00
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion (puolet uutta)

Stina (Sali1)
17:00-17:45
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
17:00-18:00
Circuit Training

Pauli (Sali3)
Ilmoittaudu
17:30-18:00
Helppoa tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  18:00-19:00
TennisHIIT

Pauli (Tenniskenttä)
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
18:00-18:30
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Kaisa (Sali1)
Ilmoittaudu
17:30-18:15
LesMills Sh´bam 45´

Sini (Sali1)
Ilmoittaudu
18:05-18:50
Syvävenyttely 45´

Elina (Sali1)
Ilmoittaudu
  18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Lotta (Cycling-sali)
18:15-18:45
BuugiHIIT 30´

Nora (Sali2)
Ilmoittaudu
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
Ilmoittaudu
  18:40-19:40
Syvävenyttely (korvaava tunti)

Perttu (Sali1)
18:45-19:45
Syvävenyttely (korvaava tunti)

Stina (Sali1)
18:30-19:30
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
Ilmoittaudu
18:15-19:15
Buugia Makkaroille-kurssi - maksullinen

Niina (Easy-tila)
Ilmoittaudu
 
   18:50-19:35
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
18:45-19:45
BuugiSumba

Kaisa (Sali2)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Kahvakuula Easy

Pauli (Sali2)
Ilmoittaudu
 
   19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Lotta (Sali2)
18:45-19:15
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
Ilmoittaudu
18:30-19:30
Cycling Basic

Reetta N. (Cycling-sali)
Ilmoittaudu
 
   19:50-20:50
BuugiÄijjä

Niina (Sali1)
19:00-20:00
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
Ilmoittaudu
18:35-19:30
Cross Training

Mimmu (Sali3)
Ilmoittaudu
 
    19:35-20:35
Hiihtokoulu - Luisteluhiihdon tekniikka

Minna Manninen (2. krs aula)
Ilmoittaudu
19:40-20:40
Les Mills Bodypump

Sini (Sali2)
Ilmoittaudu
 
    19:50-20:50
Fitness Training

Heidi-Elisa (Sali2)
Ilmoittaudu