Ryhmäliikunta   Salibandy   Sulkapallo   Ulkotennis   Padel   Pöytätennis   


Ryhmäliikunta  
La 06.01. - Pe 12.01.     Edellinen vko  2018-09-20  Seuraava vko 
        

Huom. Ilmoittautuminen mahdollista viikon eteenpäin


La
06.01.2018
Su
07.01.2018
Ma
08.01.2018
Ti
09.01.2018
Ke
10.01.2018
To
11.01.2018
Pe
12.01.2018
09:00-10:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
11:00-12:00
Functional training

Elina (Sali2)
09:00-10:15
Valmetin Eläkeläiset 75´

Jasmine (Sali3)
08:15-08:45
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (PT huone)
09:00-10:15
Palokan SenioriPojat 75´

Pauli (Sali3)
08:30-09:15
BuugiAqua 45´

Pauli (Ulkona)
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
10:30-11:45
Cycling Basic 75´

Reetta V-R/ (Cycling-sali)
12:00-13:00
Säbähöntsä, aikuinen & alle 12v. lapsi

omatoiminen (Salibandykenttä pieni)
09:30-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Saara (Iida) (Lapsiparkki)
09:00-09:45
Tasapaino 45´

Pauli (Sali1)
09:15-11:45
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ninni (Saara) (Lapsiparkki)
09:00-11:30
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Nelli (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
09:30-10:00
InBody-kehonkoostumus-mittaus, 49€

Pauli (2. krs aula)
11:00-12:00
Lyrical jazz

Elina (Sali1)
12:10-13:10
Jooga Fitness - Hot

Elina (Sali1)
10:15-10:45
BuugiAerobic 30´

Mimmu (Sali2)
09:00-11:15
Toiminnallinen Lapsiparkki, aamu

Ida-Sofia (Ninni) (Lapsiparkki)
10:00-10:30
Helppoa Tanssahtelua 30´

Elina (Sali1)
10:30-11:15
BuugiBaby 45´

Tiina&Alvar (Sali1)
10:00-10:30
Les Mills Bodypump 30´

Mimmu (Sali2)
12:00-12:45
Core&Selkä 45´

Elina (Sali1)
17:15-18:15
Les Mills Bodycombat

Sanni (Sali2)
10:30-11:45
SenioriSali 75´

Pauli (Sali3)
09:45-10:30
Sykejumppa 45´

Pauli (Sali1)
10:30-11:00
Core&Selkä 30´

Elina (Sali1)
11:00-11:30
SenioriSali 30´ (korvaava tunti)

Anna (Sali3)
10:00-11:15
SenioriSali 75´

Heidi P. (Sali3)
12:05-12:50
Kahvakuula 45´

Reetta V-R (Sali2)
17:30-18:30
BuugiSumba

Stina (Sali1)
10:45-11:15
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30'

Mimmu (Sali2)
09:50-10:20
Cycling Basic 30´

Mimmu (Cycling-sali)
10:30-11:30
SenioriVoima

Pauli (Sali2)
11:30-12:00
SenioriSali 45' (korvaava tunti)

Anna (Sali3)
10:40-11:10
BuugiHIIT 30´

Mimmu (Sali2)
 18:30-19:30
Les Mills Bodypump

Jasmine (Sali2)
16:15-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ida-Sofia) (Lapsiparkki)
10:30-11:00
Fitness Training 30´

Mimmu (Sali2)
11:00-10:15
Venyttely 15´

Elina (Sali1)
15:30-19:45
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Ninni) (Lapsiparkki)
15:30-19:30
Toiminnallinen Lapsiparkki

Ninni (Iida) (Lapsiparkki)
 18:35-19:35
Les Mills Bodybalance

Tiina (Sali1)
16:40-17:40
ShowDance, uusi ohjelma!

Elina (Sali1)
11:30-12:45
Valmetin Eläkeläiset 75´ (TÄYSI)

Pauli (Sali3)
16:15-20:00
Toiminnallinen Lapsiparkki

Elina (Nelli) (Lapsiparkki)
15:45-16:45
Jooga Pilates - Hot

Elina (Sali1)
15:45-16:45
Jooga Relax HOT

Elina (Sali1)
 19:30-20:30
SäbäSeka, kaikki

Omatoiminen (Salibandykenttä iso)
17:25-18:25
Cycling Basic

Juha (Cycling-sali)
13:00-14:15
NivelPiiri 75`

Pauli (Sali3)
16:30-17:30
Step&Voima

Elina (Sali2)
17:00-18:00
Circuit Training

Pauli (Sali3)
16:00-17:00
Ohjattu sulkapallo

Pauli (Sulkapallo)
  17:40-18:40
Functional Core

Elina (Sali1)
16:30-20:15
Toiminnallinen Lapsiparkki

Iida (Elina) (Lapsiparkki)
17:00-18:00
Cycling Easy 45´

Kaisa (Cycling-sali)
17:30-18:30
Les Mills Bodycombat

Mimmu (Sali2)
17:00-18:00
Les Mills Bodycombat

Jasmine (Sali2)
  18:00-19:00
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
16:45-17:45
Core&Pilates

Elina (Sali1)
17:20-17:50
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (PT huone)
18:30-19:30
Kahvakuula Easy

Pauli (Sali2)
17:00-18:00
SäbäSeka, kaikki

omatoiminen (Salibandykenttä iso)
  18:20-18:50
Yleisöluistelu 30´

omatoiminen (Jäähalli)
17:30-18:30
Personal Trainer - paikalla sinua varten!

Niina (Kuntosali)
18:00-18:30
VRP-Vatsa-Reisi-Pakara 30´

Kaisa (Sali1)
18:30-19:30
Juoksukoulu

Minna Manninen (Ulkona)
17:30-18:00
Dancehall Uusi ohjelma 30´

Stina (Sali1)
  18:40-19:40
Roll&Stretch

Elina (Sali1)
17:45-18:45
Hip Hop Fusion - uutta ja vanhaa!

Elina (Sali1)
18:00-18:30
Uuden 12kk asiakkaan ilmainen PT-valmennus 30min

Pauli (2. krs aula)
18:30-19:30
Cycling Basic

Reetta N. (Cycling-sali)
18:05-18:50
Syvävenyttely 45´

Stina (Sali1)
  19:05-20:05
Les Mills Bodystep

Sanni (Sali2)
17:45-18:45
Les Mills Bodyattack

Nora (Sali2)
18:45-19:45
BuugiSumba

Kaisa (Sali2)
18:35-19:30
Cross Training

Mimmu (Sali3)
18:15-19:15
Les Mills Bodypump

Reetta N. (Sali2)
   18:00-18:45
Cycling Challenge 45´

Lotta (Cycling-sali)
18:45-19:15
TRX training 30´

Pauli (Easy-tila)
19:35-20:35
Hiihtokoulu Luistelu

Minna Manninen (Ulkona)
 
   18:45-19:45
Jooga Fitness

Elina (Sali1)
19:00-20:00
Les Mills Bodybalance

Nora (Sali1)
19:40-20:40
Les Mills Bodypump-huom. edellinen ohjelma

Lotta (Sali2)
 
   18:50-19:35
Circuit Training 45´

Niina (Sali3)
19:50-20:50
Fitness Training

Heidi-Elisa (Sali2)
  
   19:00-20:00
Les Mills Bodypump

Sanni (Sali2)
   
   19:50-20:50
BuugiÄijjä

Niina (Sali1)